علیزاده: اگر در خرید منشا کسی منش پهلوانی را رعایت نکرده باشد، آن آلومینیومی‌ها هستند/ باید در فوتبال ایران ریشه کنیم

– اخبار ورزشی –

علی علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره نتایج مس رفسنجان در هفته‌های ابتدایی لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: ما در خانه سپاهان و فولاد شکست خوردیم و برابر تیمی که فولاد و پرسپولیس را برده بود،‌ به تساوی رسیدیم. در این فصل می‌خواهیم به رتبه‌ای تک‌رقمی دست یابیم که این می‌تواند اول تا نهم جدول باشد. ما نسبت به هدف خود جلو می‌رویم و باید در فوتبال ایران ریشه کنیم. اگر با سرعت بالا برویم، با سرعت زمین می‌خوریم و باید ساختارسازی کنیم.

وی در واکنش به سکوت کمیته انضباطی در قبال دیدار برگزارنشده شاگردان محمد ربیعی مقابل پدیده خراسان تصریح کرد: قانون می‌گوید که باید 3 بر صفر برنده شویم و صدور رأی کمیته انضباطی زمان می‌برد. ما همه شرایط را برای برگزاری بازی مهیا کرده بودیم که اعضای تیم پدیده به سرچشمه نیامدند.

واکنش تند مدیرعامل مس رفسنجان به داوری دیدار مسی‌ها مقابل فولاد

معاون فنی باشگاه مس رفسنجان در مورد اعتراض این باشگاه به قضاوت داور دیدار مقابل فولاد خوزستان بیان کرد: کارشناسان داوری گفتند که پنالتی فولاد درست نبود و اگر آن پنالتی اعلام نمی‌شد،‌ نتیجه دیگری رقم می‌خورد. از داوران خواهش می‌کنم که بیشتر دقت کنند. این اشتباهات برای تیم‌هایی چون مس رفسنجان که به تازگی به لیگ برتر آمده‌اند، دشوار است. البته با بهایی که به داوران داده شده است، شرایط بهتر و بهتر می‌شود.

علیزاده راجع به اظهارات مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان درباره انتقال گادوین منشا به جمع نارنجی‌پوشان و صحبت از رعایت نشدن منش پهلوانی به تسنیم گفت: ما همیشه سالم کار می‌کنیم و پیش از همه با منشا صحبت کرده بودیم. قرار شد او برای مذاکره با مس به ایران بیاید که مدیرعامل محترم باشگاه آلومینیوم پیش‌دستی کرد و قرارداد را برای او فرستاد. منشا این قرارداد را امضا نکرد و با ما تماس تصویری داشت. اگر کسی منش پهلوانی را خراب کرده باشد، آنها (آلومینیوم) این کار را انجام دادند، نه ما.

مدیرعامل آلومینیوم اراک: ما همه کارهای منشا را انجام دادیم، مس رفسنجان از او استفاده کرد

وی درباره موضع باشگاه مس رفسنجان درباره تبلیغات محیطی و پیشنهاد آجورلو برای در اختیار گرفتن مدیریت آن خاطرنشان کرد: ما هم دوست داریم بازاریابی کنیم و خودمان تبلیغات محیطی بگیریم. ما می‌توانیم هشت یا 10 میلیارد تومان از اسپانسر باشگاه درآمد داشته باشیم و باشگاه‌های چون استقلال و پرسپولیس درآمدهای چند صد میلیاردی دارند. اگر ما 30 میلیارد تومان درآمد داشته باشیم و آجورلو بتواند 60 میلیارد تومان به باشگاه پرداخت کند، ما قطعاً‌ با او همکاری می‌کنیم.

معاون باشگاه مس رفسنجان در مورد دیدار روز جمعه هفته آینده با پرسپولیس و اینکه خطیبی گفته بود ارتفاع بالای ورزشگاه سرچشمه به سود مسی‌هاست، عنوان کرد: بازیکنان ما پس از چند روز استراحت، تمرینات خود را آغاز می‌کنند و امیدوارم بازی خوبی مقابل پرسپولیس ارائه کنیم. این تیم روند همیشگی را ندارد و برای ارائه بازی خوب به رفسنجان می‌آید. ما هم تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم و مقابل پرسپولیس سر حال هستیم. رسول خطیبی مربی بسیار باهوشی است و اگر مشکل خاصی وجود داشت، حتماً اعتراض می‌کرد.

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید