علیزاده: با مس رفسنجان مهربانانه‌تر برخورد می‌شد، پرسپولیس را شکست می‌دادیم

– اخبار ورزشی –

علی علیزاده درباره شرایط تیم مس رفسنجان پس از تساوی مقابل پرسپولیس، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: مس رفسنجان به شرایط آرمانی خود باز می‌گردد و خدا را بابت این اتفاق مثبت شکر می‌کنیم. بازی خوبی مقابل پرسپولیس ارائه کردیم و می‌توانستیم پیروز مسابقه باشیم. پرسپولیس تیمی قابل احترام است و به دو تیم خسته نباشید می‌گویم.

وی با اشاره به اشتباهات داوری علیه نارنجی‌پوشان تصریح کرد: اگر با ما مهربانانه‌تر برخورد می‌شد، می‌توانستیم پرسپولیس را شکست دهیم و همین اتفاقات مقابل فولاد نیز رخ داد. این مسائل باعث می‌شود تیم‌هایی که یکی دو سال است به لیگ برتر آمده‌اند، دلسرد شوند و به بحران بروند.

اعلام نتیجه دیدار مس رفسنجان با پدیده از سوی کمیته انضباطی

معاون فنی باشگاه مس رفسنجان در مورد تماشاگران دیدار تیم فوتبال این باشگاه مقابل پرسپولیس و شرایط ورزشگاه شهید زینلی برای میزبانی از تماشاگران اظهار داشت: استقلال و پرسپولیس در هر شهر تماشاگر دارند و هواداران، بازی را در جاده‌ها و پارک‌های اطراف ورزشگاه تماشا می‌کردند. اگر به ما اعلام کنند که تماشاگران می‌توانند به ورزشگاه بیایند، کارهای مربوط به گیت‌های ورزشگاه را انجام می‌دهیم. ورود هواداران قطعاً هیجان مسابقات را افزایش می‌دهد.

علیزاده راجع به غیبت فایز الرشیدی و زهیر سلیمان مقابل پرسپولیس و نیز وضعیت لیست تیم مس خاطرنشان کرد: این بازیکنان سه پرواز داشتند و خسته بودند. ما برای طول فصل بازیکن جذب کرده‌ایم و ربیعی در تصمیمی حرفه‌ای از آنها استفاده نکرد. لیست ما پنج جای خالی دارد، اما اکنون به بازیکن دیگری نیاز نداریم.

ربیعی: حق‌مان مقابل پرسپولیس برد بود/ بازیکن حریف پای دروازه‌بان ما را لگد کرد

وی درباره شایعه اختلافش با مدیران صنایع ملی مس ایران و زمزمه‌های جدایی او از باشگاه مس رفسنجان عنوان کرد: مدیران مس از دوستان قدیمی من هستند و اختلافی میان ما وجود ندارد. پیشنهادی به من ارائه شد که اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه مس با آن مخالفت کردند.

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید