علی‌محمدی: نمایش نساجی قابل احترام بود/ در زمان خوبی گل زدیم

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، جلال‌ علی‌محمدی پس از برتری 2 بر صفر تیمش برابر نساجی مازندران در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی خوبی بود و خوشبختانه امتیازات کامل را از مسابقه امروز گرفتیم. نساجی برخلاف سایر رقبای ما که در اصفهان عقب می‌نشستند، به دنبال فوتبال بازی کردن بود و نمایش آنها قابل احترام است.

وی افزود: به تیم نساجی، ساکت الهامی و مردم قائم‌شهر تبریک می‌گویم، چون این تیم واقعاً فوتبال بازی کرد. ضدفوتبال خوب نیست و این مسئله برای فوتبال ما اهمیت زیادی دارد که تیم‌ها به جای ضدفوتبال، واقعاً فوتبال بازی کنند.

روایت تصویری تسنیم از دیدار تیم‌های نساجی مازندران و سپاهان اصفهانبیانی: باخت به سپاهان را توجیه نمی‌کنیم/ در شرایط نابرابر به مصاف حریف رفتیمرستگاری سپاهان با دبل شهریار مغانلو/ سپاهان اصفهان 2 – نساجی مازندران صفر

هافبک تیم فوتبال سپاهان با اشاره به عملکرد تیمش در بازی امروز خاطرنشان کرد: در نیمه نخست بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و به موقع گل زدیم و توانستیم با برد یک بر صفر به رختکن برویم و نیمه دوم را با شرایط بهتری آغاز کنیم. در مجموع خدا را شکر می‌کنم که توانستیم 3 امتیاز بازی را به دست آورده و در صدر جدول بمانیم و آماده بازی‌های بعدی شویم.

انتهای پیام/170/ف

source article

دیدگاهتان را بنویسید