عملیات اجرایی 20 پروژه برق رسانی در باشت آغاز شدبه گزارش ایرنا، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد در آیین کلنگ زنی این پروژه گفت: از این تعداد 17 پروژه در 10 منطقه شهری و 19 پروژه در مناطق روستای باشت پیش بینی شده است.

جمال معتمدزاده بیان کرد: در این پروژه ها بیش از 13 کیلومتر شبکه فشار متوسط، بیش از 28 کیلومتر شبکه فشار ضعیف و 26 ترانسفورماتور اجرا می شود.

وی ادامه داد: ظرفیت ترانسفورماتورهای موتور 3250 کیلووات آمپر است.

معتمدزاده بیان کرد: طرح کوه دهک برای بیش از 13 خانوار و با اعتباری بیش از 22 میلیارد و 250 میلیون ریال یکی از پروژه های مهم روستایی است.

وی ادامه داد: برای اجرای این طرح 6.5 کیلومتر شبکه فشار متوسط، 800 متر شبکه فشار ضعیف و سه ترانسفورماتور نصب می شود.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: یکی دیگر از پروژه های برق رسانی امروز در روستای دلی نعل کوچک با 22 خانوار شامل 4.9 کیلومتر شبکه فشار ضعیف، 600 متر شبکه فشار ضعیف و 2 واحد پیش بینی شده است. ترانسفورماتور نصب شده است.

وی گفت: این پروژه با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد و 300 میلیون انجام می شود.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز عملیات اجرایی پروژه برق رسانی روستای چهار قش تلخاب با خانوار و اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 200 میلیون ریال آغاز شد که در آن 400 متر چاپ متوسط ​​و 400 متر چاپ شد. 400 متر چاپ شده ضعیف اجرا شده است.

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی نیز به اهمیت زیرساخت های برق به عنوان یکی از نیازهای بشر اشاره کرد و گفت: تقویت شبکه برق در مناطق روستایی و شهری ضروری است.

سیدناصر حسینی پور تصریح کرد: تجربه قطعی های ناخواسته برق در تابستان سال های اخیر نشان داد اجرای طرح های کاهش اتلاف انرژی باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

طول شبکه های فشار متوسط ​​و ضعیف این شهرستان با 22 هزار نفر جمعیت 448 کیلومتر و طول شبکه های فشار ضعیف 160 کیلومتر است.

شرکت توزیع نیروی برق باشت به 9300 مشترک خدمات ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید