عملیات مسلحانه مقاومت فلسطین در کرانه باختری

بین الملل / غرب آسیا

http://fna.ir/5yrhv ۰ عملیات مسلحانه مقاومت فلسطین در کرانه باختری

نظامیان رژیم صهیونیستی به بهانه عملیات مسلحانه یک فلسطینی در کرانه باختری، او را به ضرب گلوله به شهادت رساندند.

عملیات مسلحانه مقاومت فلسطین در کرانه باختری

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رسانه‌های رژیم صهیونیستی بامداد پنجشنبه از عملیات مسلحانه فلسطینی‌ها در کرانه باختری خبر دادند.

شبکه «آی‌۲۴نیوز» در خبری فوری نوشت به نظامیان اسرائیلی نزدیک یک شهرک صهیونیست‌نشین در کرانه باختری، تیراندازی شده است.

ارتش رژیم صهیونیستی دقایقی بعد با صدور بیانیه‌ای مدعی شد نظامیان این رژیم برای تحقیق و تفحص وارد اردوگاه «الامعری» نزدیک رام‌الله شدند که یک خودروی فلسطینی به سمت آنها تیراندازی کرد.

خبرگزاری «آسوشیتدپرس» اما گزارش داد، مقامات درمانی فلسطین اعلام کردند که یک مرد فلسطینی بامداد پنجشنبه بر اثر تیراندازی نظامیان صهیونیست در کرانه باختری اشغالی به شهادت رسیده است.

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که «محمد عیسی عباس» ۲۶ ساله در نزدیکی اردوگاه آوارگان الامعری در رام الله از پشت سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت. این سازمان جزئیات بیشتری در مورد شرایط تیراندازی ارائه نکرد.

به نوشته آسوشیتدپرس، این تیراندازی در بحبوحه افزایش تنش‌های اخیر بین صهیونیست‌ها و فلسطینیان در کرانه باختری و قدس اشغالی صورت می‌گیرد.

بامداد چهارشنبه نیز نظامیان رژیم صهیونیستی به بهانه تلاش یک راننده فلسطینی برای حمله به آنها با خودرو در جنین، او را به ضرب گلوله به شهادت رساندند. (جزئیات بیشتر)

این در حالی است که اواخر آبان ماه گذشته «ابو شخیدم» شهروند فلسطینی در قدس اشغالی در عملیات شهادت‌طلبانه، چهار صهیونیست را زخمی کرد و یک تن دیگر را از پای درآورد و خود، نیز به شهادت رسید.

«احمد عبدالهادی» نماینده جنبش حماس فلسطین در لبنان گفت که عملیات مذکور در چارچوب فعالسازی مقاومت در کرانه باختری بوده و پیامی از سوی مقاومت است، مبنی بر اینکه، قدس عربی و اسلامی است.

انتهای پیام/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید رژیم صهیونیستی کرانه باختری عملیات شهادت‌طلبانه این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • وزیر صهیونیست: شهرک‌سازی گسترش می یابد

  • حمله به نظامیان صهیونیست در «جنین

  • مقاومت فلسطین: انتفاضه تنها راه نجات است

source

دیدگاهتان را بنویسید