عنایتی: آماده بازی هستیم اما کرونا هم برای سلامتی تیم ما خطرناک است


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، رضا عنایتی در حاشیه تمرین امروز تیم هواداران گفت: بچه ها انگیزه زیادی دارند تا بتوانیم در شرایط خوب و استثنایی بازگشت به لیگ را آغاز کنیم. جدول و گلزنی چیزی است که بازیکنان کاملاً درک می کنند. با انگیزه خوب آماده بازی اول نیم فصل دوم هستیم و خدا کند به آنجا برسیم و چند روز مرخصی با خانواده داشته باشیم.

وی افزود: «بعد از آن برگردیم و با انگیزه و نتیجه گیری مضاعف خوب بازی کنیم.» نیم فصل اول برای ما قابل قبول بود اما از نظر امتیازی می توانستیم از تجربه بیشتری استفاده کنیم. این اتفاق نیفتاد خدای ناکرده بتوانیم در نیم فصل شرایط را تغییر دهیم.

مربی هواداران درباره تاج گذاری چند بازیکن استقلال گفت: به سلامتی همه بازیکنان عزیزم از جمله استقلال. شنیده ام 17 تا 16 بازیکن کرونا دارند. خدا نکند زودتر خوب شوند و به میدان برگردند. آماده میزبانی مسابقات هستیم. ما همچنان سخت تمرین می کنیم. به ما اطلاع داده نشده است که مسابقه لغو یا به تعویق خواهد افتاد.

عنایتی گفت: آماده میزبانی مسابقات هستیم. اینکه دوست ما 17 تا 16 تاج دارد هم برای بازیکنان ما مشکل دارد. اگر تایید کنند سلامت هم بازیکنان استقلال و هم تیم ما به خطر می افتد. آنها باید وارد این موضوع شوند. ما 100% آماده میزبانی مسابقات هستیم. اگر عقب بیفتد، می توانیم شرایط بهتری پیدا کنیم. شاید باید بازیکنان جدیدی را به خدمت بگیریم و از آنها استفاده کنیم. به هر حال آماده ایم اما اولویت من سلامت بازیکنان است. امیدوارم طرح این سوال جذاب تر باشد تا برای کسی اتفاقی نیفتد.

او در مورد رفت و آمد هواداران گفت: «ما قطعاً یک خروجی برای جبران نقاط ضعف همه تیم هایمان داریم.» با بازیکنان صحبت کردیم. بعد از این بازی (ایندی) خدای نکرده فاز جدی تری برای اضافه کردن بازیکنان جدید خواهیم داشت. تا زمانی که 100% باشد، ما اعلام می کنیم چه بازیکنانی را به خدمت گرفته ایم و چه بازیکنانی ما را ترک کرده اند.

انتهای پیام/توصیه ها در صفحه اصلی

دیدگاهتان را بنویسید