عنایتی: داوران فکر می‌کنند هوادار هنوز در لیگ یک بازی می‌کند/ از فردا برای تغییر نتایج‌مان تلاش می‌کنیم

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رضا عنایتی در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش مقابل آلومینیوم اراک گفت: بازی بسیار سختی داریم. آلومینیوم در چند هفته گذشته فوق‌العاده خوب بوده و تیمی منسجم و باکلاس است و فوتبال خوبی بازی می‌کند. باید تمام توان‌مان را در این بازی به کار بگیریم تا از این بازی امتیاز کسب کنیم چون شرایط‌مان در جدول خوب نیست. در بازی‌های گذشته تجربه لیگ برتر را نداشتیم.

وی ادامه داد: از فردا تمام توان‌مان را به کار می‌گیریم که نتایج‌مان را تغییر دهیم. مطمئن هستم با توجه به بازیکنانی که داریم با تلاش بیشتر می‌توانیم شرایط بهتری را در جدول به دست بیاوریم و به هدفمان که ماندن در لیگ برتر است، برسیم. همیشه گفته‌ام که مطمئن هستیم این اتفاق خواهد افتاد و نتایج خوبی خواهیم گرفت. تمام کارشناسان از تیم ما صحبت می‌کنند ولی تا نتیجه نگیریم خیلی به چشم نمی‌آید. تلاش می‌کنیم در کنار بازی خوب نتایج خوبی هم کسب کنیم و شرایط‌مان در جدول بهتر شود.

سرمربی هوادار در خصوص داوری دیدار گذشته تیمش مقابل فولاد عنوان کرد: خیلی عادت ندارم درباره داوری صحبت کنم ولی وقتی حقی از تیمی ضایع می‌شود باید بیشتر دقت شود. از داوری انتظار خیلی بیشتری دارم مخصوصا در 2-3 بازی گذشته که اتفاقاتی افتاد. نمی‌دانم دوستان به تیم ما چگونه نگاه می‌کنند. آنها فکر می‌کنند هنوز در لیگ یک بازی می‌کنیم. در بازی فولاد بازیکن این تیم به حق اخراج شد چند صحنه بحث‌برانگیز وجود داشت که می‌توانست شرایط بازی را تغییر دهد. وقتی داوران با هم در ارتباط هستند به هم احترام می‌گذارند. در فوتبال دنیا دیده‌ایم که داور چهارم با داور وسط صحبت می‌کند و با هم در تعامل هستند ولی در این بازی کمک‌داورِ سمت من 5 بار به داور یک صحنه را خطا اعلام کرد ولی داور اصلا توجهی به این موضوع نکرد و در یکی دو صحنه دیگر هم می‌توانست داور برای ما پنالتی بگیرد و حتی گل ما را برگرداندند. این اتفاقات خیلی عجیب و غریب بود.

عنایتی افزود: خواهش من این است که داوران احساسی نشوند. اگر پوئنی را به حق به یک تیمی می‌دهند نخواهند جبران کنند. امیدوارم دید داوران نسبت به هوادار این نباشد که از لیگ یک آمده و هر کاری که بخواهند، انجام دهند. مطمئن باشید از حق تیم‌مان دفاع می‌کنیم و امیدوارم داوران بیشتر دقت کنند تا حقی از تیم‌ها ضایع نشود.

عنایتی در خصوص حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها اظهار داشت: حضور هواداران خوشحال‌کننده است. جذابیت‌ فوتبال به تماشاگرانش است و این اتفاق باید زودتر رخ دهد و حضور هواداران بیشتر شود. در تهران شرایط‌مان نسبت به تیم‌های دیگر بد نیست ولی همین که هواداران را در ورزشگاه‌ها می‌بینیم برای ما خوشحال‌کننده است. امیدوارم این اتفاق هر چه سریع‌تر بیفتد.

خطیبی: باید نشان دهیم لیاقت صدرنشینی را داریم/ هوادار تیمی قابل احترام و زهردار است

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید