غیرت دینی مردم منجر به شکست نقشه های آمریکا علیه ملت ایران شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، آیت الله مصطفی علما ظهر امروز در نماز جماعت در مسجد اعظم کرمانشاه اظهار داشت: مقام معظم رهبری در نشست ویدئویی با مردم قم فرمودند که آمریکا از زمان انقلاب اسلامی وارد عمل شده است. با راه اندازی جنگ به عنوان تهاجم نظامی علیه طبس، حمایت از منافقین و رهبری تحریم های اقتصادی، به دنبال شکست جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به اینکه نقشه ها و توطئه های آمریکا همواره با شکست مواجه شده است، افزود: مردم اسلام در ایران با اتکا به قدرت ایمان و اسلام و غیرت دینی خود همواره با نقشه های دشمن مقابله کرده اند.

امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: اسلام ناب است که همیشه به ما نیرو می دهد و امام خمینی(ره) فرمودند آمریکا سیلی خورده است و امروز به برکت اسلام دشمن نمی تواند به زمین و مردم نگاه کند. ایران و ما باید همیشه راه حفظ اسلام را طی کنیم.

علما با اشاره به اینکه مبانی انقلاب اسلامی نیاز به تبیین برای نسل جدید دارد، خاطرنشان کردند: طلاب، رسانه ها و جریان های سیاسی باید در راستای تبیین مبانی انقلاب اسلامی برای نسل جدید حرکت کنند زیرا اسلامی هستند. اصولی که منجر به پیروزی انقلاب اسلامی در مقاطع مختلف از جمله وقوع جنگ شد.

وی ادامه داد: این غیرت دینی و تلقی اسلامی باعث شده تا خانواده ها فرزندان خود را برای حفظ ارزش های انقلاب و اسلام به میدان نبرد بفرستند و مقام معظم رهبری نیز بر حفظ و تقویت این روحیه و غیرت دینی تاکید دارند.

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به ورود 13 خوشگل دومین و وفات حضرت ام البنین، روز وفاتش را گفت ام البنین این روز به نام روز مادر و همسر شهدا نامگذاری شده است و وظیفه همگان است که به دیدار خانواده شهدا بروند و آنان را دلداری دهند چرا که آنها بر دوش همه ملت حقوق بزرگی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید