فارس من| مسجد روستای آغجه کهل با مشارکت اهالی و توسط خیر بازسازی می‌شود

استانها / اردبیل

http://fna.ir/5yzn6 ۰ فارس من| مسجد روستای آغجه کهل با مشارکت اهالی و توسط خیر بازسازی می‌شود

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: اداره کل اوقاف و امور خیریه آماده مشارکت و مساعدت جهت بازسازی مسجد روستای آغچه کهل هست و این کار با مشارکت اهالی و خیر مسجد‌ساز انجام می‌گیرد.

فارس من| مسجد روستای آغجه کهل با مشارکت اهالی و توسط خیر بازسازی می‌شود

حجت الاسلام مهدی ستوده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در خصوص سوژه فارس من با عنوان «درخواست کمک برای ساخت مسجد در روستای آغجه کهل» با بیان اینکه اداره اوقاف و امور خیریه با مشارکت و موافقت اهالی در خصوص مسیر مسجد، آماده مشارکت و مساعدت است اظهار کرد: بعد از درج این سوژه در سامانه فارس من، کارشناسان اوقاف جهت بررسی مشکل به روستای آغچه کهل از توابع بخش کورائیم مراجعه کردند که عدم وجود مسیر دسترسی مناسب سبب تاخیر در مراحل بازسازی این مسجد شده است.

وی با اشاره به اینکه این روستا جمعا ۳ خانوار دارد، افزود: مسجد مذکور قدیمی و مخروبه شده که تنها دیوارهای سنگی بجا مانده، البته خیّری جهت بازسازی مسجد آماده همکاری هست ولی مسیر منتهی برای عبور و مرور مصالح ساختمانی با مشکلاتی مواجه است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل ادامه داد: فرد خیّری که قصد ساخت و ساز مجدد دارد، جهت سهولت در امر عبور و مرور، کوچه جنب مسجد را پیشنهاد داده که مورد مخالفت اهالی قرار گرفته چرا که برای این کار باید چند خانه تخریب شود.

ستوده گفت: البته اهالی روستا مسیر جایگزین «خرمن‌نر» و «بلاغ باشی» را برای انتقال مصالح ساختمانی پیشنهاد کرده‌اند و این موضوع نیز در دست بررسی بوده و سعی خواهیم کرد تا با رفع این مشکل نسبت به احداث این مسجد اقدام شود.

انتهای پیام/۳۴۶۳/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید روستا اردبیل مسجد فارس من بازسازی مسجد حجت الاسلام مهدی ستوده اوقاف اردبیل این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • رضایت مالک شرط مرمت خانه مشروطه اردبیل

  • ممنوعیت تردد در مسیر اسالم بررسی می‌شود

  • ارتقای سطح علمی دانشگاه محقق اردبیلی

  • راه روستای میانرودان دراولویت بهسازی است

source

دیدگاهتان را بنویسید