فارس من| مشکل آب روستای قره‌دره به زودی رفع می‌شود

استانها / اردبیل

http://fna.ir/5zmcs ۰ فارس من| مشکل آب روستای قره‌دره به زودی رفع می‌شود

بخشدار شهر جعفرآباد گفت: به محض مساعد شدن هوا اقدامات لازم در راستای رفع مشکل آب شرب روستای قره‌دره شاه ورن جعفرآباد انجام خواهد شد.

فارس من| مشکل آب روستای قره‌دره به زودی رفع می‌شود

صالح عبدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در اردبیل در خصوص سوژه فارس من با عنوان «نبود آب در روستای قره دره شاه ورن کندی جعفرآباد» با بیان اینکه مکاتبات لازم جهت رفع مشکل آب روستا با آب و فاضلاب شهرستان بیله سوار انجام شده، اظهار کرد: با مساعد شدن هوا با کارشناسان مربوطه جهت بررسی مشکل در روستا حاضر خواهیم شد و بعد از شناسایی مشکل اقدامات لازم انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اهالی روستا به‌خاطر دو موضوع با مشکل کم آبی مواجه هستند، اضافه کرد: فرسودگی لوله‌ها و انشعاب غیرمجاز دو علت این مشکل هستند که فرسودگی لوله منجر به هدر رفت آب و کاهش حجم آن می‌شود.

بخشدار شهر جعفرآباد بیان کرد: در روزهای آتی با حضور کارشناسان مربوطه، وضعیت لوله‌های آب بررسی و در صورت فرسودگی مشکل حل خواهد شد. همچنین با افرادی که انشعابات غیر مجاز دارند، برخورد قانونی خواهد شد.

انتهای پیام/3463/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید روستا آب آب روستا بخشدار جعفر آباد فارس من سوژه مردمی این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • توسعه تله‌کابین خلخال عامل تاخیر طرح

  • راه روستای میانرودان دراولویت بهسازی است

source

دیدگاهتان را بنویسید