فارس من | نماز عید سعید فطر توسط رهبر معظم انقلاب اقامه شود


به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس، با نزدیک شدن به عید سعید فطر، مخاطبان «فارسمان» با ثبت طوماری خواستار اقامه نماز عید سعید فطر توسط رهبر معظم انقلاب شدند.
در این طومار که هزاران امضا به دست آورده، آمده است: اتاقی در تهران..»

گفتنی است با شروع اپیدمی تاج در کشور، طبق توصیه ستاد مبارزه با مفاسد ولی فقیه بر اساس عدم ازدحام و رعایت نکات بهداشتی، کلیه نمازهای جماعت، جمعه و عید به صورت محدود برگزار شد. اما پس از اینکه بیشتر مردم واکسینه شدند و همه‌گیری تاج و تخت فروکش کرد، مقر تاج به تدریج با انجام برخی مراسم موافقت کرد. این تصمیم با استقبال خوب مردم از جمله راهپیمایی روز جهانی قدس که امسال با شکوه تمام برگزار شد و مردم ایران حماسه بزرگی آفریدند.
ضمناً پیش بینی می شود امسال نیز مانند گذشته پس از 2 سال نماز عید سعید فطر و البته با رعایت نکات بهداشتی اقامه شود. با این تفاوت که قبل از اپیدمی ولیعهد، نماز عید سعید فطر همه ساله به امامت مقام معظم رهبری در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می شد، اما تاکنون خبری منتشر نشده است.

همچنین می توانید از این لینک برای امضای پویش «التماس دعای عید سعید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب» استفاده کنید. خبرگزاری فارس با توجه به تعهدی که به مخاطبان دارد این کاوش را توسط مراجع ذیصلاح پیگیری خواهد کرد.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید