فراخوان شورای شهر برای انتخاب شهردار رشت با توجه به آیین نامه اجرایی هیات وزیران

استانها / گیلان

http://fna.ir/3qekm ۰ فراخوان شورای شهر برای انتخاب شهردار رشت با توجه به آیین نامه اجرایی هیات وزیران

به گفته رئیس شورای اسلامی شهر رشت، شرایط احراز تصدی جایگاه شهردار رشت طی فراخوان انجام شده با توجه به آئین نامه اجرایی مصوب هیات وزیران است.

فراخوان شورای شهر برای انتخاب شهردار رشت با توجه به آیین نامه اجرایی هیات وزیران

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، محمدحسین واثق کارگرنیا دقایقی پیش در جمع خبرنگاران با اشاره به موضوع انتخاب شهردار رشت اظهار کرد: پس از استعفای احمدی از جایگاه شهردار رشت، اعضای شورا در تلاشند تا اصلح‌ترین و توانمندترین فرد را برای تصدی این جایگاه انتخاب کنند.

وی به فراخوان ارائه رزومه افراد کاندیدای تصدی جایگاه شهردار رشت اشاره کرد و افزود: داوطلبان می‌توانند با توجه به شرایط مندرج در فراخوان نسبت به ارائه مشخصات، سوابق و برنامه‌های عملیاتی تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ ۳۰ شهریور ماه ۱۴۰۰ به آدرس دبیرخانه شورا واقع در خیابان سعدی، کوچه شهید فرقان بین، جنب هلال احمر استان، شورای اسلامی شهر رشت اقدام کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه اعضای شورای ششم رشت در تلاشند تا هر چه سریعتر این مهم به سرانجام برسد، تصریح کرد: شرایط احراز تصدی سمت شهردار در فراخوان انجام شده براساس آئین نامه اجرایی مصوب ۲۵ آذر سال ۱۳۹۷ هیات وزیران در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/۸۴٠٠۸

شورای شهر رشت محمدرضا احمدی واثق کارگرنیا شورای اسلامی شهر رشت رشت گیلان شهرداری رشت هیات وزیران جسله شورا

اخبار مرتبط

  • اختصاص اعتبارجهت تامین تجهیزات آتش‌نشانی

  • توسعه بقعه فاطمه اخری (س) در رشت

source

دیدگاهتان را بنویسید