فرانسه در | اجرای طرح اعتصاب علیه مدلینگ، مطالعات مبتذل و سایت های فحاشی / برخورد با 26000 سایت غیراخلاقی


سرهنگ رامین پاشایی معاون اجتماعی ناجا در گفت وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس در خصوص نحوه برخورد پلیس فتا با سایت ها، کانال ها و شبکه های اجتماعی که مطالب غیراخلاقی و مستهجن را منتشر می کنند، گفت: بر اساس وظایف و وظایف خود و … ماموریت.” از اولویت های عملیاتی پلیس فتا.

معاون اجتماعی پلیس فتا گفت: در نخستین گام برای کاهش هدف و کنترل دامنه جرایم غیر اخلاقی در 9 ماهه امسال، 26 هزار و 400 سایت اینترنتی با مصادیق و محتوای غیر اخلاقی توسط تیم های نظارتی فتا در سراسر کشور رصد شدند. از بستر فضای مجازی.و مشمول نظارت است.

سرهنگ پاشایی افزود: در گام بعدی در حوزه اقدامات مقابله با مظاهر ناهنجاری های غیراخلاقی با رویکرد پیشگیرانه در اجرای طرح های ضربتی مقابله با تولید، ترویج و انتشار تصاویر مدلینگ و مطالعات مبتذل و مستهجن و مستهجن صفحات غیر مستهجن 14397 سایت های مجرمانه را شناسایی کرده و در مجموع بیش از 1612 پرونده از جمله دستگیری، احضار، حذف محتوا و مسدود شدن صحنه تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند.

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا گفت: تعدادی از جرایم گزارش شده توسط کاربران فضای مجازی و انعکاس آن از طریق کانال های ارتباطی به پلیس فتا نکته قابل تامل در اجرای طرح های عملیاتی و ضربتی مقابله با جرایم غیر اخلاقی است.

وی تاکید کرد: یکی دیگر از اقدامات کلیدی پلیس فتا در برخورد با این گونه جرائم، هماهنگی و استفاده از ظرفیت های مختلف سازمان ها و نهادهای دیگر است. دفتر به منظور پاکسازی فضای مجازی از محتوای غیر اخلاقی و برخورد قضایی با عاملان آن.

سرهنگ پاشایی از تمامی کاربران فضای مجازی خواست در صورت مشاهده هرگونه جرائم از طریق سایت رسمی پلیس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir جهت رصد گزارش دهند.

گفتنی است مخاطبان فارس من با عناوین «برخورد با مروجین قلدری بلامانع در فضای مجازی» و «لزوم برخورد پلیس با هنجارهای خلاف هنجارهای فضای مجازی» از خبرگزاری فارس خواستند به این موضوعات بپردازد. .

انتهای پیام/این را برای یک صفحه جلد پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید