فرماندار جدید مهریز معرفی شد/ خدمت به مردم نباید محدود به ساعت اداری شود

استانها / یزد

http://fna.ir/5j4uc ۰ فرماندار جدید مهریز معرفی شد/ خدمت به مردم نباید محدود به ساعت اداری شود

استاندار یزد طی حکمی محمد دهقان را به عنوان فرماندار جدید شهرستان مهریز را انتخاب و معرفی کرد.

فرماندار جدید مهریز معرفی شد/ خدمت به مردم نباید محدود به ساعت اداری شود

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، مهران فاطمی طی حکمی، محمددهقان بنادکی را به عنوان فرماندار جدید شهرستان مهریز منصوب و معرفی کرد.

فرماندار جدید مهریز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس از یزد، مردمی بودن، روحیه جهادی و مسئولیت پذیری را از جمله مهمترین ویژگی‌های مسئولان در تراز انقلاب دانست و اظهار کرد: فرهنگ جهاد و شهادت مهمترین الگو برای مسئولان نظام اسلامی است و باید بیش از پیش مد نظر قرار گرفته شود.

دهقان با بیان این‌که نیروی انقلابی یعنی اطاعت‌پذیری از ولایت فقیه، افزود: مسئولان در تراز انقلاب نباید خدمت کردن را محدود به ساعت اداری و جلسات سازمانی کنند.

وی ارزش قائل شدن برای اقشار مختلف مردم را از دیگر ویژگی‌های دولت و مسئولان انقلابی دانست و بیان کرد: حراست از دستاوردهای بیش از ۴۰ ساله نظام خط قرمز نیروهای جوان و پای کار انقلاب است.

محمد دهقان از جمله جوانان متعهد و انقلابی استان یزد است که در حال حاضر دانشجوی دکتری حقوق عمومی بوده و مسئولیت گروه‌های مختلف جهادی را در پرونده کاری خود ثبت کرده است.

انتهای پیام/الف

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید یزد محمد دهقان ولایت فقیه فرهنگ فرماندار مهریز استان یزد خبرگزاری فارس مهران فاطمی استاندار یزد دولت انقلابی این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • مشارکت خیرین تضمین کننده پیشرفت کشورند

source

دیدگاهتان را بنویسید