فرماندار دماوند: سرمایه گذاری در تولید برای رشد این شهرستان ضروری استبه گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، رضا طاهرخانی وی با اشاره به نامگذاری سال 1401 توسط ولی فقیه در جلسه روز سه شنبه با حضور اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری جهت حذف و تسهیل تولید در شهرستان گفت: جهادگر موظف است از ساعت 24 استفاده کند. آن را با تلاش فعال و فعال برای رفع موانع. در راستای عوامل فعال در چرخه تولید اقدام و شعار سال، زمینه تحقق منویات مقام معظم رهبری و تاکیدات رئیس جمهور را در سطح حداکثری فراهم می کند.

طاهرخانی خاطرنشان کرد: با همکاری ستاد، پرسنل و سایر دستگاه های اجرایی، اقداماتی برای شناسایی و پیگیری موانع و مشکلات پیش روی تولید با هدف تسهیل و رفع موانع تولید در دو حوزه حمایت از چرخه تولید انجام شد. و رفع موانع در دستور کار قرار گرفته است و اقدامات لازم را برای مشاهده آثار و برکات آن در فضای اقتصادی و اجتماعی شهرستان انجام خواهد داد.

فرماندار شهرستان دماوند با تاکید بر تامین زیرساخت ها و تسهیل سرمایه گذاری ها گفت: رفع مشکلات سرمایه گذاران، تسهیل و تامین زیرساخت ها وظیفه مدیران است و مدیران باید در این زمینه جدیت داشته باشند.

وی در پایان با بیان اینکه رشد و توسعه شهر دماوند در گرو سرمایه گذاری است، تصریح کرد: باید با جذب سرمایه گذار، افزایش تولید و افزایش اشتغال، فضای بهتری را در شهرستان ایجاد کنیم و این امر منوط به رفع موانع است. دستگاه های تولید و ارتباط آنها با سرمایه گذاران

دیدگاهتان را بنویسید