فرماندار ری: جمهوری اسلامی با تکیه بر جوانان روزهای سخت را با موفقیت پشت سر گذاشته استبه گزارش ایرنا، حسین توکلی کوجانی وی در شورای مشورتی روز چهارشنبه ری با اشاره به نقش بسیار مهم جوانان در آینده کشور به ویژه پس از اعلام گام دوم انقلاب به عنوان رهبر معظم انقلاب، بر استفاده از ظرفیت های بالقوه جوانان در عرصه های مختلف تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد: مجلس شورای جوانان باید در هر شرایطی استقلال خود را حفظ کرده و به مکانی امن برای حضور جوانان مستعد و نخبگان شهرستان تبدیل شود.

این مسئول گفت: هدف گذاری برای تقویت حوزه جوانان یکی از اولویت های شهرستان ری است و همه باید تلاش کنیم تا اهداف اصلی اعلامیه گام دوم انقلاب جوانان در شهرستان محقق شود.

معاون استاندار تهران افزود: اجرای برنامه های مختلف با ایده و خلاقیت با استفاده از ظرفیت جوانان مؤمن، انقلابی، با انگیزه، متعهد و دلسوز در دستور کار هیئت مشاوران ری قرار دارد که یکی از اتفاقات خوب در حوزه جوانان است. مجمع مشاوره وابستگان که نقش مهمی در شناسایی مشکلات منطقه ای و محلی و انتقال آنها به مسئولین دارد.

حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در فضایی صمیمی با رئیس و اعضای مجمع مشورتی جوانان شهرستان ری دیدار و گفتگو کرد.

شهر یک میلیونی ری در جنوب تهران واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید