فرماندار گنبدکاووس: تولید محتوا باید در روایت دهه فجر مورد توجه قرار گیرد.به گزارش ایرنا، مهدی دهرویه روز چهارشنبه در نشست ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر گنبدکاووس اظهار داشت: با وجود گذشت سالیان از پیروزی انقلاب اسلامی و تهاجمات شدید دشمنان به آن و تحریم های ظالمانه، این انقلاب همچنان استوار است. بر خون شهدا و به دستور مقام معظم رهبری.» و ایستاده است.

وی ابراز امیدواری کرد: با کاهش تاج ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی و پرهیز از ساده سازی جامعه و استفاده از تجربیات سال های گذشته، برنامه های دهه فجر با محوریت تمرکززدایی و تولید محتوای روایی در گنبدکاووس برگزار شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه مسئولان شهرستان نباید برای رفع تکلیف اجرای طرح های دهه فجر تلاش کنند، گفت: سلیما داج.

دهروئیه با اشاره به هماهنگی های انجام شده برای اجرای محتوای مناسب دهه فجر در گنبدکاووس از 14 تا 22 بهمن ماه از صدا و سیما، خبرگزاری ها و فعالان فضای مجازی خواست تا از برنامه های کمیته های 24 گانه دهه فجر اطلاع رسانی لازم را داشته باشند. دهه.

سرپرست استانداری گنبدکاووس افزود: برنامه ریزی برای برگزاری راهپیمایی دهه فجر، تقویت گفتمان امید آفرینی با بصیرت افزایی ارزش های نظام و انقلاب اسلامی، برنامه ریزی افتتاح و شروع پروژه های عمرانی و اجرای 10 برنامه های کلیدی در 10 مسجد در این دهه. شما در شهر هستید.

شهرستان گنبدکاووس با 375 هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید