فرماندار: یک ریال 1400 غیر قابل استرداد است / در حال رفع اشکال برنامه 1401 هستیم


به گزارش خبرگزاری شهرکرد فارس به نقل از روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری، گلمعلی حیدری 11 بهمن ماه در دیدار با فرماندهان پایگاه های بسیج در چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه ماموریت بسیج در مواقع خاص از جمله جنگ پرکردن میدان بوده است، گفت: ، تدابیر امنیتی، تهاجم فرهنگی، خدمت رسانی به مردم آسیب دیده از بحران و … کار خود را انجام می دهد و به رسالت خود عمل می کند.

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: با تشکیل سیزدهمین دولت مردمی و آمدن بسیج که برچسبی برای حل مشکلات است، امیدها در مردم ایجاد شده است و به نظر می رسد بسیج باید در تشکیلات سنتی خود تجدید نظر کند و با تشکیلات جدید به کار خود ادامه دهد. رویکرد.” به جهت گیری های استراتژیک و تاکتیکی توجه کنید.

حیدری با تاکید بر اینکه بسیج باید الگو و خودساخته باشد، افزود: ما به سربازها نگفتیم بروید بلکه رفتیم و گفتیم بیایید یعنی مردان خدمت و عمل بودند و خودشان هم بودند. خطر و اینگونه بود که فرماندهان محبوب و مقبول مردم بودند و امروز چنین انتظاری از بسیج نشات می گیرد.

بسیج باید دموکراسی و دموکراسی را در نظر بگیرد

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بسیج مدیران را در رویکردهای جدید دولت انقلاب یاری خواهد کرد. یکی از رویکردهای توصیه شده و مورد تاکید مدیران دولتی این است که حتی در نبود بودجه و فرصت کمک، مردم، مردم و مددجویان همیشه با آغوش باز بخصوص افراد دوردست و محروم را در آغوش می کشند، لذا انتظار می رود بسیج نیز در این زمینه اقدام کند. رویکردی طرفدار دمکراسی و ملی.

وی با تاکید بر اینکه بسیج ادارات باید مدرن باشد و بتواند مشاوره های نوین و موثر به مدیران داشته باشد، ادامه داد: حضور در میدان، مسئولیت پذیری، وجدان کاری، انفاق، توجه به کرامت ارباب رجوع. ، برنامه ریزی، رعایت عهدنامه متحرک دولت مردمی انتظاراتی است که هم از سران حکومت انقلاب و هم از مجموعه بسیج وجود دارد.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بسیج باید انسجام را در دستور کار قرار دهد و قرارگاه بسیج محور حل تعارض، وحدت و انسجام اداری باشد. بسیج نیز باید الگوی نشاط و امید در تشکیلات خود باشد.

یک ریال اعتبار 1400 غیر قابل استرداد است

فرماندار چگرمحال و بختیاری با اشاره به سفرهای شهرستانی و برنامه های شورای شهر گفت: در ابتدا سه موضوع اصلی احصای وضعیت 1400 طرح 1401 را در دستور کار هیئت قرار دادیم. برنامه ریزی ها و سفر رئیس جمهور به استان در سفرهای شهرستانی نیز مدیران دستگاهی حضور دارند که وضعیت طرح ها و مشکلات ۱۴۰۰ را محاسبه و گزارش می دهند و محدوده شهر خود را به عنوان راهکاری طرح محور و حل مسئله ارائه می دهند.

وی با تاکید بر اینکه از هزار و 400 وام، یک ریال آن قابل بازپرداخت نیست، افزود: فرصت های قابل توجهی برای اشتغال خانگی در روستاها و شهرها نیز در نظر گرفته شده است. برای استفاده مردم از این امکانات باید اطلاع رسانی و فرهنگ سازی و دفاتر انجام شود. باید در این زمینه بسیج شوند.» او همچنین باید جویای کار باشد.

حیدری با اشاره به اینکه مشکلات طرح استان 1401 حل می شود، گفت: سومین وظیفه شورای اداری کنترل برنامه های سفر رئیس جمهور به استان است. در سفر رئیس جمهور به استان نیاز به وام است.

تامین آب آشامیدنی پایدار یکی از اولویت های ماست

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: تامین پایدار آب شرب یکی از اولویت های اصلی استان است تا به دلیل خشکسالی دچار مشکل و قطعی آب نشویم. ما همچنین در حال کار بر روی تامین آب پایدار برای کشاورزی و صنعت هستیم. قرارگاه خاتم همچنین با کمک نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی اولین پروژه در این راستا محور لردگان – ایذه بود که 800 میلیارد تومان از طریق پالایشگاه های نفت تصویب شد.

وی گفت: از بسیجی انتظار می رود واقعیت ها را به درستی در فضای مجازی انعکاس و تبیین کند. رهبری امام خمینی (ره) و یارانش تهدید جنگ را به فرصت تبدیل کردند و جبهه تبدیل به دانشگاهی انسان ساز شد که حاج قاسم سلیمانی در آن تحصیل کرد. هنر بسیج این است که فضای مجازی را حول تهدید فضای مجازی به فرصت و دانشگاهی انسان ساز بر اساس بیانیه ای در مورد گام دوم انقلاب اسلامی برای پرورش پرندگان پرور تبدیل کند.

انتهای پیام/ 3339 / ماین را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید