فرمانده انتظامی استان گلستان: تا پای جان از امنیت و آرامش مردم دفاع خواهیم کرد

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، سردار سعید دادگر ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه گرگان با گرامیداشت شهدای عرصه نظم و امنیت اظهار داشت: امنیت برای همه است و بدون آن هیچ فعالیتی امکان‌پذیر نخواهد بود و آحاد جامعه برای تولید و تامین آن باید پای کار بوده و یاریگر نیروی انتظامی باشند.

فرمانده انتظامی استان گلستان در ادامه با اشاره به شعار هفته ناجا "پلیس هوشمند، امنیت پایدار" و تبریک این هفته به همه تلاشگران عرصه نظم و امنیت بیان کرد: در این هفته تلاش کردیم تا بخشی از توانمندی‌های نیروی انتظامی به نمایش گذاشته شود.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر این که نیروی انتظامی برای مرم، با مردم و همراه مردم است تصریح کرد: منویات رهبر فرزانه انقلاب همواره در دستور کار ناجا قرار دارد و بر همین اساس در سال‌های اخیر تلاش کردیم تا هوشمندی، اقتدار و مهربانی پلیس در جامعه نمایان باشد.

دادگر تاکید کرد: نیروی انتظامی با بهره‌گیری از تکنولوژی روز و کار علمی دقیق اقدامات هدفمندی در راستای هوشمندسازی و اصلاح فرآیند خدمات انجام داده که نقش بسزایی در تسهیل خدمت‌رسانی و افزایش رضایتمندی مردم داشته است.

امام‌ جمعه سنندج: امنیت اساسی‌ترین نیاز پیشرفت و توسعه استحادثه بیروت کار مخالفان مقاومت است/ حزب الله درباره امنیت لبنان کوتاه نمی‌آیدامنیت کامل در مرزهای کردستان برقرار است/ در برخورد با متجاوزان مرزی هیچ حد و مرزی نمی‌شناسیم

وی با اشاره به اهمیت امنیت پایدار افزود: امنیت یک محصول جمعی است و برای تولید آن دستگاه‌های متولی باید با همه وجود پای کار باشند و نیروی انتظامی نیز از این محصول جمعی مراقبت می‌کند.

دادگر با تاکید بر رویکرد مطالبه‌گری پلیس از سازمان‌های مسئول در راستای تامین نظم و امنیت خاطرنشان کرد: نهادهای مختلف باید نقش و سهم خود قانونی خود را در این حوزه به خوبی انجام دهند چرا که کم کاری هر یک می‌تواند منجر به بروز آسیب‌هایی جبران‌ ناپذیر شود.

فرمانده انتظامی استان گلستان در ادامه با اشاره به پیام دلگرم‌کننده مقام معظم رهبری در هفته ناجا گفت: این پیام سند افتخاری برای همه جان بر کفان ولایت در ناجا بوده و از آن به عنوان نقشه راهی مطمئن در ادامه مسیر بهره خواهیم گرفت.

دادگر به دستاوردهای بزرگ پلیس گلستان در بخش های مختلف در یک سال اخیر اشاره کرد و افزود: پلیس علاوه بر ماموریت‌های ذاتی در موارد دیگری نظیر طرح‌های کرونا، واکسیناسیون، مقابله با بلایای طبیعی و آتش سوزی نیز با تمام وجود در میدان حضور فعال داشته است.

وی گفت: مقابله قاطعانه با اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت نیز به عنوان مطالبه‌ای عمومی در دستور کار پلیس قرار دارد که در یک سال گذشته در این حوزه نیز موفقیت‌های خوبی بدست آمده است.

فرمانده انتظامی استان گلستان با تاکید بر لزوم تعامل و همکاری همه جانبه آحاد مردم و مسئولان با پلیس برای دفاع از امنیت و آرامش جامعه تصریح کرد: نیروی انتظامی برای تامین نظم و امنیت تا پای جان ایستاده و گواه این مطلب شهدای گرانقدری است که در طول سال تقدیم انقلاب می‌کند.

انتهای پیام/581/ح

source article

دیدگاهتان را بنویسید