فرمانده سپاه استان مازندران: رسانه‌های انقلابی مدافعان فرهنگی نظام هستند

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، سردار سیاوش مسلمی با حضور در دفتر تسنیم استان مازندران با اشاره به جنگ تبلیغاتی دشمن علیه کشور، اظهار داشت: رسانه‌های انقلابی مدافعان فرهنگی نظام هستند و از تولیدات رسانه ای جبهه انقلاب باید حمایت شود.

وی هم افزایی بین جبهه انقلاب و ایجاد جریان رسانه‌ای برای پیشبرد اهداف نظام را لازم و ضروری دانست، و خاطرنشان کرد: امروز مسائل محتلفی در جهان به رسانه گره خورده و صحنه نبرد در مقابله با دشمن تغییر کرده است و خط مقدم تقابل با دشمنان رسانه‌ها قرار دارند.

مسلمی با تاکید بر اینکه رسانه های انقلابی مدافعان فرهنگی نظام هستند، افزود: هرچه تعاملات و همکاری ها بین رسانه های انقلابی بیشتر باشد، سبب تحقق اهداف نظام و کشور خواهد شد.

وی تعامل خبرگزاری تسنیم و سپاه کربلا مازندران مناسب دانست و تصریح کرد: تعامل این دو برای نیل به اهداف انقلاب و نظام باید بیشتر شود و نقش روابط عمومی سپاه کربلا در ایجاد ارتباط و تعامل پر رنگ است.

فرمانده سپاه: به سامانه‌های پیشرفته پدافند هوایی دست یافته‌ایمفرمانده سپاه فجر: حمایت جدی از ورزشکاران در دستور کار مدیران استان فارس قرار بگیردفرمانده قرارگاه نجف‌اشرف سپاه: احساس مسئولیت ملت ایران دشمن را به زانو درآورده/ کشور در تمام عرصه‌ها در حال پیشرفت است

فرمانده سپاه کربلا از خبرگزاری تسنیم به عنوان رسانه انقلابی، متعهد و جریان ساز یاد کرد و گفت: این رسانه با انعکاس موضوعات خاص و جریان سازی موجب تنویر افکار عمومی می‌شود و نیاز است تا برای تداوم در این مسیر، گامهای بلندتری بردارد.
انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید