فرمانده سپاه قزوین: مجاهدت‌های نیروهای انتظامی و نظامی اطلاع‌رسانی شود

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، سردار سرتیپ پاسدار رستمعلی رفیعی آتانی در همایش رؤسا و فرماندهان کلانتری و پاسگاه‌های نیروی انتظامی استان قزوین که در سالن جلسات فرماندهی انتظامی استان برگزار شد، اظهار داشت: اقشار بسیج آماده کمک به ناجا در تأمین آرامش، امنیت و نظم هستند و نیروی انتظامی برای عمل به تکالیف خود می‌تواند از این ظرفیت بهره بگیرد.

وی نیروهای بسیج را برادران امین پلیس توصیف کرد و افزود: بسیج به عنوان یک نیروی مردمی می‌تواند از تمام توان خود برای کمک به پلیس و نیروی انتظامی استفاده کند و می‌تواند واسطه مناسبی بین مردم و ناجا باشد.

سردار رفیعی آتانی تبعیت از ولایت فقیه را ذات و ماهیت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دانست و ادامه داد: سپاه پاسداران و نیروی انتظامی 2 رکن اصلی ایجاد آرامیش و امنیت به حساب می‌آیند که در مسیر پیروی از ولایت فقیه همراه، همگام و همدل هستند.

دفاع از دین و آرمان‌ها به دفاع مقدس محدود نشود

فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الأمر(عج) در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم اطلاع‌رسانی مجاهدت‌های نیروهای انتظامی و امنیتی تأکید کرد و گفت: اگر تلاش‌های نیروهای مسلح ما به اطلاع مردم نرسد، دستگاه‌های رسانه‌ای و نفرت‌پراکن غربی خدمات ما را وارونه جلوه می‌دهند که در این صورت باید انرژی مضاعف برای خنثی کردن این دروغ‌پراکنی‌ها بگذاریم.

سردار رفیعی آتانی با بیان اینکه نباید دفاع از دین و آرمان‌ها را به دفاع مقدس محدود بدانیم، افزود: هر روز شاهد شهادت تعدادی از دلاوران نیروهای نظامی و انتظامی در نواحی مختلف کشور هستیم و همچنان نبرد با دشمنان خارجی ادامه دارد و نباید مسیر شهدا را متوقف‌شده بدانیم.

فرمانده سپاه قزوین: از نگاه سطحی و شعاری به شخصیت «حاج قاسم» پرهیز شودفرمانده سپاه قزوین: از ظرفیت‌های فرهنگی و مذهبی برای تقویت نهاد خانواده استفاده شودفرمانده سپاه قزوین: برای حفظ کرامت مردم تا پای جان خدمت‌رسانی می‌کنیم

وی ادامه داد: روهای خیلی‌سختی را از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون دیدیم و اگر اصل حمایت مردم از ولایت فقیه و توکل به نیات الهی را فراموش کنیم، دچار مشکل شده و زیان‌های زیادی را متحمل می‌شویم.

سردار رفیعی‌آتانی با اشاره به مصادیق متعدد اعتماد امام(ره) به مردم یادآور شد: خوشبختانه مردم در مسیر آرمان‌های خمینی‌ کبیر همواره پشتیبان ولایت فقیه و مقام معظم رهبری بودند و هیچ‌گاه در پشتیبانی از این اصل کوتاهی نکرده‌اند که باید این سرمایه را قدر بدانیم.

انتهای پیام/ش

source article

دیدگاهتان را بنویسید