فلاح: روی گل دوم به سپاهان تمرین داشتم/ بخاطر بی‌تجربگی اخراج شدم

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، سامان فلاح پس از پیروزی پیکان برابر سپاهان در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سپاهان مدعی اصلی قهرمانی و یکی از تیم‌های قدرتمند در آسیا است. امروز بازیکنان با همدلی در کنار یکدیگر بازی کردند و با تمرکز کافی در این دیدار پیروز شدیم.

وی درباره به ثمر رساندن گل در برابر سپاهان از فاصله دور گفت: از این گونه‌ شوت‌ها در تمرین نیز کار می‌کنم و لطف خدا بود که تبدیل به گل شد.

نویدکیا: داور گل آفساید گل‌گهر را پذیرفت اما گل صحیح ما را نه!/ آخرین وضعیت "یاسین سلمانی" به روایت سرمربی سپاهانسرمربی پیکان: با سازمان‌دهی خوب مقابل سپاهان پیروز شدیم/ توضیحات حسینی درباره حواشی ابتدای بازیحاشیه‌های مصاف طلایی‌پوشان اصفهان و پیکان/ هافبک سپاهان بازی با پرسپولیس را از دست داد؟

فلاح درباره صحنه اخراجش نیز بیان کرد: شاید به دلیل بی‌تجربگی و احساساتی شدن اخراج شدم و در زمان کارهای دفاعی این اتفاق افتاد.

به گزارش تسنیم، در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور عصر امروز تیم فوتبال پیکان تهران موفق شد با نتیجه 2 بر یک سپاهان را در نقش جهان شکست دهد.

انتهای پیام/ 172/س

source article

دیدگاهتان را بنویسید