فن‌دبیک همچنان در رادار اینتر/ 7 بازیکن در لیست خروجی منچستریونایتد

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دونی فن‌دبیک که تابستان گذشته از آژاکس به منچستریونایتد پیوست و در فصل اول حضورش در این تیم اوضاع آنطور که می‌خواست برایش پیش‌ نرفت، این فصل هم تنها 51 دقیقه فرصت بازی برای شیاطین سرخ پیدا کرده است. در حالی که سولسشایر سرمربی نروژی منچستریونایتد گفته روی این هافبک هلندی حساب باز کرده، اما ممکن است با ادامه این وضعیت بازیکن پیشین آژاکس بخواهد راهی تیمی دیگر شود و سری A ایتالیا می‌تواند مقصد بعدی او باشد.

بر اساس گزارش پایگاه خبری «کالچو مرکاتو» ایتالیا باشگاه اینتر که در تابستان اخیر هم وضعیت دونی فن‌دبیک 24 ساله را مدنظر داشت، همچنان وضعیت این بازیکن را زیرنظر داشته و قصد دارد در پنجره زمستانی پیش رو شانس خود را برای به خدمت گرفتن این هافبک هلندی امتحان کند.

گویدو آلبرس مدیر برنامه‌های فن‌دبیک اخیراً گفته بود، در این تابستان باشگاه‌های زیادی از ایتالیا، آلمان و انگلیس نسبت به جذب دونی علاقه‌مند بودند که این اتفاق خوبی بود، اما در چنین شرایطی به همکاری باشگاه هم نیاز است. اینطور به نظر می‌رسید که باشگاه مشکلی با این موضوع نداشته باشد، اما در نهایت آنها با جدایی فن‌دبیک مخالفت کردند.

واران: ملاقات با سرالکس لحظه خاصی برای من و خانواده‌ام بود/ پوگبا رهبر منچستریونایتد است

در سوی دیگر نشریه انگلیسی «سان» خبر می‌دهد که مدیران باشگاه منچستریونایتد در حال برنامه‌ریزی برای خانه‌تکانی اساسی در تابستان آینده هستند و دونی فن‌دبیک، جسی لینگارد، فیل جونز، اریک بایی، آنتونی مارسیال، دیوگو دالو و الکس تلیس در لیست خروجی این باشگاه قرار خواهند گرفت تا بودجه لازم برای سولسشایر به منظور بازسازی ترکیب شیاطین سرخ فراهم شود.

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید