فوت یک پاکبان در حین انجام وظیفه و ۳ روز مانده به مراسم عروسی‌اش

همشهری آنلاین https://hamshahrionline.ir/x7gyc

 • https://hamshahrionline.ir/x7gyc
 • ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ – ۱۴:۱۶
 • کد خبر 618340
  1. جامعه
  2. حوادث-انتظامی
 1. صفحه اصلی
 2. جامعه
 3. حوادث-انتظامی

دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ – ۱۴:۱۶

فوت یک پاکبان در حین انجام وظیفه و ۳ روز مانده به مراسم عروسی‌اش

یک پاکبان جوان که بامداد امروز در لاین بی‌آرتی مشهد در حال انجام وظیفه بود، براثر تصادف با یک خودروی پراید جان خود را از دست می‌دهد.

پاکبان

به گزارش همشهری آنلاین، ساعت ٢ نیمه شب امروز (۱۱ مرداد) در آیلند میانی بولوار ملک‌آباد، مسیر شرق به غرب مقابل ملک آباد ٧ (فرهاد)، لاین بی‌آرتی، یک خودرو سواری پراید با «محمد اسدی» پاکبان منطقه یک برخورد کرد و متواری شد. با وجود رسیدن سریع اورژانس، مصدوم در مسیر بیمارستان فوت کرد.

محمدرضا کلائی، شهردار مشهد در پست اینستاگرامی خود درباره حادثه فوت اینپاکبان مشهدی در حین انجام وظیفه نوشته است: «مطلبی که می‌خواهم خدمت شما عرض کنم باعث ناراحتی شما خواهد شد و بابت آن عذرخواهم ولی شاید، باید بعضی وقت‌ها کام خود را تلخ کنیم تا جلوی تلخی‌های بیشتری گرفته شود.
ساعت پنج صبح امروز آقای یعقوبی معاون خدمات شهری شهرداری مشهد، خبری را اعلام کردند که متاسفانه در گذشته نیز تجربه شنیدن آن را داشتم، اما این بار به طرز عجیبی قلبم را فشرد و غمگینم کرد.

شاید به خاطر تمام آرزوهایی که همکار پاکبان جوانم برای آینده داشت و پنجشنبه همین هفته مراسم عروسی او بوده است، اما حالا همه آن شادی ها به غم و عزا تبدیل شده است.

ساعت دو نیمه شب، آیلند میانی بولوار ملک آّباد، مسیر شرق به غرب مقابل ملک آباد هفت (فرهاد)، لاین بی آر تی، برخورد خودروی سواری پراید با همکار پاکبان منطقه یک به نام محمد اسدی، متواری شدن خودرو، رسیدن سریع اورژانس، فوت مصدوم در مسیر بیمارستان فارابی و تمام.

محمد اسدی کاور شبرنگ پوشیده بود، چراغ پیشانی و دور سر روی سر او نصب شده بود، کلاه ایمنی بر سر داشت و نکات ایمنی را رعایت کرده بود. واقعا متوجه نمی‌شوم آن راننده که بویی از انسانیت نبرده بود با چه سرعتی آن هم در لاین بی آر تی حرکت می کرد که چنین فاجعه‌ای رخ داده است. از دوربین‌های کنترل ترافیک با همکاری نیروی انتظامی راننده خاطی را شناسایی کردیم، اما فایده آن چیست؟

درخواست داریم کمی به فکر باشیم و به یکدیگر تذکر دهیم تا چنین اتفاقاتی رخ ندهد. همکاران ما که شهر را اینگونه پاکیزه و تمیز می‌کنند، حقشان نیست که دو سه روز مانده به عروسی خود بمیرند. به خانواده داغ دیده همکار خود تسلیت عرض می‌کنم و دیگر حرفی برای گفتن باقی نمی‌ماند. عزت مستدام»

کد خبر 618340

برچسب‌ها

 • حوادث ایران

در همین زمینه

 • ثبت روز پاکبان و باغبان در تقویم شهری

 • ۹۰۰ پاکبان تهرانی در انتظار دریافت واکسن کرونا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید. × لغو پاسخ نام ایمیل نظر شما * ارسال منبع

دیدگاهتان را بنویسید