قدردانی امام‌جمعه سنندج از سپاه؛ مسئولان بسیج‌وارانه برای خدمت به مردم گام بردارند

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، ماموستا فایق رستمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه سنندج که در مسجد جامع این شهر برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلای اسلامی اظهار داشت: کردستانی‌ها نشان داده‌اند که در همه عرصه‌ها در طول تاریخ انقلاب اسلامی مدافع نظام بوده و هستند، لذا امیدوارم با روی کار آمدن دولت سیزدهم و استاندار جدید، شاهد حل مشکلات کنونی و توسعه و پیشرفت این دیار باشیم.

وی با بیان اینکه استان کردستان دارای منابع خدادای، ظرفیت‌ها، استعدادها بی‌نظیر است، گفت: امیدوارم در ابن دولت جدید از ظرفیت جوانان تحصیلکرده و دانشمندان این خطه از سرزمین اسلامی استفاده شود.

امام جمعه سنندج در ادامه با تبریک هفته بسیج به همه بسیجیان مخلص تصریح کرد: براساس فرموده قرآن اگر بسیج و همکاری نباشد، وحدت و اتحاد در جامعه ایجاد نمی‌شود، بسیج بانی یکلی و همدلی است.

وی با با بیان اینکه سپاه همواره خدمتگزار مردم است، افزود: سپاهیان و بسیجیان در راستای خدمتگزاری به جامعه، ایجاد اشتغال، اهدای هدیه به زوجین نیازمند و در این دوران کرونایی با برگزاری رزمایش‌های کمک مومنانه و کمک‌های معیشتی به نیازمندان، موج امید و رضایتمندی در بین مردم ایجاد کرده‌اند.

سردار سلیمانی: بسیج نوین اسلامی در گام دوم انقلاب شکل می‌گیردبسیج در تمام شرایط سخت و دشوار کشور تهدیدها را به فرصت‌ تبدیل کرده است

وی با تاکید بر اینکه مسئولان بسیج‌وارانه در راستای خدمتگزاری به مردم گام بردارند، خاطرنشان کرد: بسیجیان و رزمندگان با پشتیبانی مردم در برابر 37 کشور دنیا ایستادند و در جنگ تحمیلی با وحدت و انسجام در مقابل دو بلوک شرق و غرب به پیروزی رسیدند.

ماموستا رستمی تاکید کرد: مسئولان با حضور در نماز جمعه و بین مردم از نزدیک با مشکلات جامعه آشنا شوند و غم‌خوار مردم باشند.

امام جمعه سنندج در بخشی دیگر از خطبه‌های خود به عظمت قرآن و تعبیر سوره‌های قرآن پرداخت و بیان کرد: ارتباط با خداوند متعال، راز و نیاز، نماز و اقدامات خیرخواهانه باعث سربلندی دنیا و قیامت و نزدیکی با خالق یکتا می‌شود.

ماموستا رستمی با تاکید بر اینکه مسئولان و مردم در مسئولیت‌ها و کارهایشان اخلاص، صداقت و احساس مسیئولیت و تعهد کنتد، اظهار کرد: امیدوارم خداوند متعال امنیت و آسایش کنونی را حفظ و همه ما را از آتش تفدقه و اختلاف به‌دور کند.

انتهای پیام/481/ش

source article

دیدگاهتان را بنویسید