قدردانی وزیر کشور از قدرت‌نمایی نیروی دریایی سپاه در دریای عمان/ آمریکا در برابر ایران ‌به ذلت کشیده شد

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم ، احمد وحیدی عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه استاندار قم که در سالن کرامت استانداری برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به وجود بارگاه حضرت معصومه(س)، مراجع تقلید و حوزه‌های علمیه شهر مقدس قم جایگاه بی‌نظیری دارد.

وی افزود: خدمت در شهر قم بسیار باارزش است چون در کنار حرم کریمه اهل‌بیت(ع) هستیم، قم مشکل آب دارد که برای رفع آن باید برنامه‌ریزی شود.

وزیر کشور با اشاره به لزوم رفع مشکلات استان قم بیان کرد: سردار شاه‌چراغی در دفاع مقدس خوش درخشید و امروز به‌عنوان استاندار قم به فعالیت خود ادامه می‌دهد و در خدمت شهر مقدس قم و مراجع تقلید و حوزه علمیه قم است.

وزیر کشور در اراک: توزیع عدالت‌محور و هدفمند "یارانه پنهان" رشد اقتصادی را سرعت می‌بخشد/ ظرفیت 150میلیارد دلاری کشور در عرصه کشاورزیوزیر کشور: استاندار جدید مرکزی باید پیگیر مسائل و مشکلات مردم و صنایع باشدوزیر کشور به مقام شامخ شهدای استان مرکزی ادای احترام کرد + عکس

وی با تأکید بر اینکه امروز ایران اسلامی در اوج امنیت است و قدرت‌نمایی نیروی دریایی سپاه نشان‌گر این موضوع است، گفت: دشمن متکبر هر ظلمی بخواهد انجام می‌دهد و مردم مظلوم افغانستان و یمنی را مورد ظلم قرار می‌دهد ولی در برابر ایران اسلامی به ذلت کشیده شد و این نقطه بزرگ در تاریخ ما است.

وزیر کشور بابیان اینکه دولت سیزدهم عمیقاً به مردم‌باور دارد، افزود: باید به مردم خدمت و از ظرفیت‌های مردم بهره برد و هیچ توجه به خارج کشور نداشته باشیم و با تکیه‌بر ظرفیت داخلی برای رفع مشکلات کشور اقدام کنیم.

وحیدی خاطرنشان کرد: دولت آیت‌الله رئیسی دولتی مردمی و با اتکای به مردم فعالیت‌های خود را انجام می‌دهد و بن‌بستی ندارد، مسئولین استان باید با تبعیت از مراجع تقلید که وجودشان مایه برکت و رحمت است استانی شایسته ازنظر مسائل اجتماعی، فرهنگی و سیاسی بسازند و مردم در آرامش به سر ببند.

انتهای پیام/452/ ع

source article

دیدگاهتان را بنویسید