قرارگاه نظارتی بسیج اصناف در استان‌ها راه‌اندازی می‌شود

– اخبار استانها –

غلامرضا حسن‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، از نقش فعال بسیج برای نظارت بر بازار و تشکیل قرارگاهی در این زمینه خبر داد و اظهار داشت: این قرارگاه ذیل معاونت اول رئیس‌جمهور تشکیل شده و جلسات هم به صورت مرتب برگزار می‌شود که در آینده نزدیک در کل استان‌ها با ریاست استانداران راه‌اندازی می‌شود.

وی با بیان اینکه فعالیت این قرارگاه با ستاد تنظیم بازار متفاوت است، گفت: این قرارگاه صرفاً نظارت و بازرسی از مبدا تا مصرف است و به جهت اهمیت نظارت و بازرسی این قرارگاه تشکیل شده وگرنه ستاد تنظیم بازار کار خودش را انجام می‌دهد.

دفتر بسیج در 29 اتاق بازرگانی راه‌اندازی شد/ بسیج اصناف "راه‌اندازی مجدد کارخانه‌ها" را پیگیری‌ می‌کندرئیس سازمان بسیج اصناف: رسیدگی به معیشت مردم اولویت اول بسیج استورود بسیج اصناف برای نظارت بر بازار؛ تنها راه‌حل مشکلات استفاده از ظرفیت‌های مردمی است

رئیس بسیج اصناف با تاکید بر اینکه این قرارگاه بر روند تولید تا مصرف نظارت می‌کند، افزود: این قرارگاه به اسم شهید حاج صادق امانی از مبارزین انقلاب و از بازاریان متدین تهران نامگذاری شده است.

حسن‌پور با اشاره به 2 محور اصلی فعالیت این قرارگاه بیان کرد: این قرارگاه در محور نخست به عنوان یکی از مهم‌ترین موضوعات رفع موانعی را که در زنجیره کار است، در دستورکار قرار می‌دهد.

وی با اشاره به محور دوم که شناسایی و نظارت است، عنوان کرد: پس از ٖرفع موانع اگر تخلفی در گلوگاه‌ها رخ دهد توسط این قرارگاه شناسایی و به مجموعه‌های نظارتی برای برخورد اعلام می‌شود.

انتهای پیام/424/ ز

source article

دیدگاهتان را بنویسید