قربانی: تاکتیک نداشتن تیم ملی را قبول ندارم/ بهترین تیم تاریخ در اختیار اسکوچیچ است

– اخبار ورزشی –

پیروز قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،‌ درباره ایجاد یک فضای دو قطبی در صفحات مجازی و اینکه خیلی‌ها عملکرد دراگان اسکوچیچ را تحسین کرده‌اند و برخی بر این عقیده‌اند که تیم ملی با هدایت این مربی تاکتیک ندارد، گفت: فوتبال ورزش جذابی است و همه آن را دوست دارند و خودشان را کارشناس می‌دانند. در سطح فوتبال حرفه‌ای نباید زیاد به این نظرها توجه کرد و مربی بر اساس داشته‌هایش کار می‌کند و نتیجه می‌گیرد. همین بازیکنان و ستاره‌ها را در زمان مارک ویلموتس هم در اختیار داشتیم و دیدید که نتیجه نگرفتیم. اکنون هم از کره مریخ بازیکن نیاورده‌ایم.

وی ادامه داد: اینکه می‌گویند تیم ملی تاکتیک ندارد را قبول ندارم. در برخی از بازی‌ها تیم‌های حریف به دنبال خراب کردن تاکتیک ایران هستند و البته یادمان هم نرود که تیم ملی سطح توقعات را بالا برده است. قبل از اینکه به بحرین برویم برخی از احتمال حذف تیم ملی صحبت می‌کردند ولی در آنجا نتایج خوبی گرفتیم و حالا این روند مثبت ادامه دارد. باید این را در نظر بگیریم که حریفان به خوبی تیم ملی را آنالیز می‌کنند. به عنوان مثال هدف امارات این بود که بازی ایران را خراب کند تا شاید یک مساوی بگیرد و اگر می‌خواهد ببازد، کم گل بخورد.

مدافع پیشین استقلال خاطرنشان کرد: تیم ما از لحاظ سبک بازی و نتیجه‌گیری تا الان روند خوبی داشته و این را هم نباید فراموش کرد که اسکوچیچ شانس بسیار بزرگی داشت که بهترین تیم ملی تاریخ در اختیار او قرار گرفت. با تمامی احترامی که برای تیم‌های ملی در سال‌های گذشته قائل هستم باید بگویم که این تیم از خط دروازه تا خط حمله بازیکنان فوق‌العاده‌ای دارد و بهترین تیم ملی تاریخ ایران است.

قربانی در ارتباط با بازی روز سه شنبه هفته جاری مقابل کره جنوبی به تسنیم گفت: شناخت زیادی از کره ندارم ولی سبک بازی ما به آنها می‌خورد و نسبت به ژاپن و برخی از تیم‌های عربی معمولا در این سال‌ها مقابل کره نتایج خوبی گرفته‌ایم. در این بازی دست بالا را داریم اما باید این را هم در نظر گرفت که هر مسابقه شرایط خاص خودش را دارد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ایران به جام جهانی صعود خواهد کرد، گفت: تیم خیلی خوبی داریم و اگر به جام جهانی صعود نکنیم، ظلم به فوتبال است.

عزیزی: با شنیدن «خوبان عالم»، مشکوک می‌شویم و تن و بدنمان می‌لرزد!/ به غیر از کره‌جنوبی همه تیم‌ها تعطیل هستند!

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید