قرعه‌کشی پلی‌آف جام جهانی 2022 در اروپا؛ ایتالیا و پرتغال در مسیر مشترک

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی مرحله پلی‌آف دور مقدماتی جام جهانی 2022 قطر در قاره اروپا، عصر امروز (جمعه) برگزار شد و تیم‌ها در این مرحله، رقبای خود را شناختند.

در مسیر A، اسکاتلند به مصاف اوکراین می‌رود و ولز مقابل اتریش صف‌آرایی می‌کند. پیروز این دو بازی، در دور نهایی پلی‌آف مقابل یکدیگر به میدان می‌روند تا از یک نماینده دیگر قاره سبز در جام جهانی رونمایی شود.

جزئیاتی از مراسم قرعه‌کشی جام جهانی 2022

در مسیر B، روسیه پذیرای لهستان خواهد بود و سوئد از جمهوری چک میزبانی می‌کند. برنده این دو مسابقه نیز به مصاف هم می‌روند تا تیم راه‌یافته به جام جهانی 2022 از این مسیر مشخص شود.

در مسیر C که قهرمانان جام ملت‌های اروپا در سال‌های 2020 و 2016 را در بر دارد، ایتالیا مقابل مقدونیه شمالی صف‌آرایی می‌کند و پرتغال مقابل ترکیه به میدان خواهد رفت. برنده این دو دیدار نیز رودرروی هم قرار می‌گیرند تا دیگر تیم اروپایی حاضر در جام جهانی قطر تعیین شود. اتفاقی که به منزله ناکامی ایتالیا یا پرتغال در صعود به جام جهانی خواهد بود.

برنامه کامل دیدارهای دور نخست پلی‌آف جام جهانی قطر به شرح زیر است:

مسیر A
اسکاتلند – اوکراین
ولز – اتریش

تعداد مسافران جام جهانی 2022 به 12 تیم رسید

مسیر B
روسیه – لهستان
سوئد – جمهوری چک

مسیر C
ایتالیا – مقدونیه شمالی
پرتغال – ترکیه

بازی‌های مقدماتی پلی‌آف جام جهانی 2022 در قاره اروپا روزهای 4 و 5 فروردین و دور نهایی، روزهای 8 و 9 فروردین برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید