قهرمانی سایپا و زوباهان در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال بانوانبه گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، دور رفت مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی مطرح ترین تیم های فوتبال ایران، جام سردار دلها، امروز با دو دیدار در سالن فدراسیون والیبال پیگیری شد.

در اولین دیدار که از ساعت 14 آغاز شد، خودروسازان تهرانی به مصاف یکدیگر رفتند. پیش از این در هفته هشتم (دور) مرحله گروهی شاگردان مریم هاشمی در تیم سایپا با نتیجه 3 بر صفر بکان را شکست دادند و دیدار هفته هفدهم (خونه و خارج از خانه) با همین نتیجه به سود نارنجی پوشان به پایان رسید. .

شاگردان فاطما رشیدی مربی تیم پکان در سه گروه متوالی با نتایج 25 بر 17، 25 بر 14 و 25 بر 21 مغلوب حریف خود شدند.

بوران زری بازیکن چهاردهم سایپا در اولین دیدار مرحله پلی آف لیگ برتر بانوان با 19 امتیاز عنوان آقای گلی را از آن خود کرد.

در دومین دیدار که از ساعت پنج عصر آغاز شد، تیم های ذوب آهن اصفهان و باریگاسان کاشان به مصاف هم رفتند که تقابل دو تیم در مرحله مقدماتی یک بار به سود اصفهان و یک بار به سود کاشانی به پایان رسید.

ذوب آهن اصفهان پرافتخارترین تیم لیگ برتر بانوان در این دیدار 3 بر صفر حریف خود را شکست داد تا برای حضور در دیدار پایانی این رقابت ها تنها به یک برد دیگر نیاز داشته باشد.

شاگردان فرزانه شعبان در این دیدار با پنج شکست در تیم کاشان البریج پایه ها را با نتایج 25 بر 22، 25 بر 19 و 25 بر 19 شکست دادند تا صعود آنها به فینال چالشی جدی باشد.

برصالح بازیکن ذوب آهن اصفهان با 18 امتیاز عنوان بازیکنی که در دور دوم مرحله پلی آف لیگ برتر بانوان انگلیس به ثمر رسیده است را به خود اختصاص داد.

تماشاگران برجسته این دیدار فریبا محمدیان نایب رئیس بانوان و الساندرا کمبل سرمربی تیم والیبال بانوان ایران بودند.

دیدار برگشت تیم های بکان و سایپا و زوباهان و برگ اسنس کاشان در مرحله نیمه نهایی سوپرلیگ بانوان 25 بهمن ماه برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید