لرستان رکوددار دریافت نامه‌های مردمی به رئیس جمهور؛ مردم 35 هزار نامه نوشتند

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، صفری مسئول ستاد پاسخگویی بر خط و پردازش نامه‌های مردمی لرستان امشب در جمع خبرگاران اظهار داشت: در یازدهمین سفر استانی رئیس جمهور به استان لرستان 35 هزار نامه مردمی دریافت شد.

صفری با اشاره به دریافت نامه‌های مردمی از سراسر استان عنوان کرد: نامه‌های دریافت شده به دو دسته نامه‌های با اطلاعات کامل و نامه‌های با اطلاعات ناقص تفکیک می‌شوند که برای ثبت آنها از اعضای جمعیت هلال احمر هم یاری گرفته‌ایم.

وی ادامه داد: بیشترین نامه‌های دریافت شده از دانش‌آموزانی بود که به علت بیماری کرونا و استفاده از شبکه شاد و عدم دسترسی به گوشی هوشمند درخواست تبلت داشتند.

نامه های مردم استان لرستان برای رئیس جمهور به روایت تصویر«حق‌آبه» جوهره مطالبات مردم لرستان از رئیس جمهور/ تخصیص آب اشتغال پایدار برای استان به ارمغان می‌آوردمطالبات مردم لرستان از دولت- 15| گرد پیری برتن پروژه‌های نیمه تمام خرم‌آباد نشسته است + تصاوی

مسئول ستاد پاسخگویی بر خط و پردازش نامه‌های مردمی لرستان با اشاره به دریافت نامه‌های ناقص و فقط دارای شماره تماس هستند بیان کرد: افرادی را مسئول دریافت اطلاعات کامل این نامه‌های ناقص کرده‌ایم.

وی افزود: با پایان دریافت نامه‌های مردمی هم اکنون بیش از 300 نفر مشغول ثبت درخواست‌های مردمی، ارسال کد پیگیری و ارسال نامه‌ها به نهاد ریاست جمهوری و دستگاه‌های مربوطه هستند.

صفری با اشاره به متنوع بودن درخواست‌های مردم افزود: مواردی همچون درخواست‌های تسهیلات کشاورزی و یا استخدامی به دستگاه‌های زیرمجموعه ارسال می‌شوند.

انتهای پیام /642/ح

source article

دیدگاهتان را بنویسید