لو رفتن جاسازی تریاک در کاپشن‌های برادرزاده پس از شکایت عمه

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا ؛ سرهنگ سید محمدرضا موسوی با اعلام خبر کشف کاپشن‌های آغشته به تریاک، در تشریح این خبر اظهار کرد: ششم آذرماه خانمی حدوداً 60 ساله در تماس با به مرکز فوریت‌های پلیسی از مشکلات خانوادگی با برادرزاده‌اش اعلام شکایت کرد که تیمی از مأموران کلانتری 132 نبرد برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

رئیس کلانتری 132 نبرد افزود: شاکی با حضور مأموران در محل عنوان کرد که برادرزاده‌اش به منزل وی در رفت و آمد بوده، به بهانه‌های مختلف با وی درگیر می‌شود و پس از نزاع لفظی مدتی قبل منزل وی را ترک کرده است.

وی عنوان کرد: با حضور مأموران در محل بوی نامطبوع و مشکوکی که از سه کاپشن متصاعد می‌شد، به استشمام رسید که مأموران هر سه کاپشن که متعلق به برادرزاده شاکی بود را به کلانتری انتقال دادند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با انتقال کاپشن‌ها به کلانتری مشخص شد کاپشن‌ها آغشته به مواد مخدر بوده و بیش از 10 کیلو تریاک و 200 عدد قرص غیرمجاز به صورت ماهرانه در کاپشن‌ها جاساز شده است.

موسوی خاطرنشان کرد: متهم پس از هماهنگی‌های قضائی در کمترین زمان ممکن در مخفیگاهش دستگیر شد و برای تکمیل تحقیقات پلیسی به کلانتری انتقال یافت.

به گفته رئیس کلانتری 132 نبرد، متهم با انجام تحقیقات اولیه، برای سیرمراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

فیلم| لحظه درگیری شجاعانه سرباز با سارق کیف یک خانم لحظه رویارویی سارقان با پلیس حین سرقت منزل

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید