لیگ برتر فوتبال| سهم 6 امتیازی پرسپولیس از میدان نفتی لیگ/ صعود به رده دوم با یک برد اقتصادی دیگر

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دو تیم پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان قرار بود در چارچوب هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال از ساعت 18 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم بروند، اما به دلیل اختلاف‌های مربوط به تبلیغات محیطی آغاز این دیدار به تعویق افتاد و از ساعت 18:31 آغاز شد که در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس پایان یافت. تک گل تیم پرسپولیس توسط علی محسن‌زاده سنگربان حریف (50 – گل به خودی) به ثمر رسید. بدین ترتیب پرسپولیس موفق شد با دو پیروزی یک بر صفر مقابل صنعت نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان در هفته‌های پنجم و ششم لیگ، به رده دوم جدول برسد و خود را آماده دیدار شنبه آینده با استقلال کند.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، فرشاد فرجی، علی نعمتی، مهدی شیری، سعید آقایی (46 – سیامک نعمتی)، میلاد سرلک، کمال کامیابی‌نیا، مهدی ترابی (88 – علی شجاعی)، وحید امیری، مهدی عبدی (90 – علیرضا ابراهیمی) و عیسی آل‌کثیر.

ترکیب نفت: علی محسن‌زاده، مجتبی لطفی، محمد بلبلی (31 – مهران امیری)، امیر روستایی، میثم نقی‌زاده، محمدمهدی احمدی، مجید عیدی، مسلم مجدمی، سجاد حیدری مقدم (64 – عماد میرجوان)، علی عبدالله‌زاده و هاتف نادری.

داور: کوپال ناظمی

نیمه اول
دقیقه 6:
نفت مسجدسلیمان با حمله‌ای غافلگیرکننده روی دروازه پرسپولیس به موقعیت رسید که حامد لک توانست با مهار خود این موقعیت را خنثی کند.

دقیقه 21: میلاد سرلک از راهی دور اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه 42: حمله پرسپولیسی‌ها توسط مدافعان نفت مسجدسلیمان دفع شد تا توپ در ادامه به مهدی ترابی برسد، اما ضربه او از پشت محوطه جریمه با اختلاف زیادی از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 2+45: مهدی شیری از سمت راست ارسالی روی دروازه نفت مسجدسلیمان داشت که ضربه سر میلاد سرلک جایی در چارچوب دروازه نداشت.

دقیقه 3+45: بازیکنان پرسپولیس در یک رفت و برگشت موقعیت‌هایی را روی دروازه نفت مسجدسلیمان خلق کردند که در نهایت ارسال کمال کامیابی‌نیا به دهانه دروازه، توسط مدافعان این تیم راهی کرنر شد.

نیمه دوم
دقیقه 50:
میلاد سرلک پشت محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان با قطع توپ، مهدی ترابی را در موقعیت قرار داد که پاس او به دهانه دروازه با ضربه مهدی عبدی همراه بود و در نهایت توپ پس از برخورد به علی محسن‌زاده وارد دروازه نفت مسجدسلیمان شد.

دقیقه 57: ضربه ایستگاهی نصیب پرسپولیس شده بود که ارسال مهدی ترابی روی دروازه نفت مسجدسلیمان ضربه سر عیسی آل‌کثیر را به همراه داشت، اما محسن‌زاده توانست مانع از باز شدن دروازه‌اش شود.

دقیقه 62: عیسی آل‌کثیر از سمت راست وارد محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان شد و پاسی را به مهدی عبدی داد که مهاجم جوان سرخپوشان مقابل دروازه خالی قرار داشت، اما ضربه بی دقت او باعث شد توپ به شکلی عجیبی از بالای دروازه به بیرون برود.

دقیقه 64: هاتف نادری از نفت مسجدسلیمان صاحب توپ شد که پس از ورود به محوطه جریمه و نواختن ضربه به سمت دروازه پرسپولیس، مقابل واکنش حامد لک ناکام ماند.

دقیقه 69: مهران امیری با کارت زرد داور مسابقه جریمه شد.

دقیقه 75: داور مسابقه خطایی پشت محوطه جریمه پرسپولیس اعلام کرد که با اعتراض حمید مطهری، مربی این تیم همراه شد تا داور مسابقه او را با کارت زرد جریمه کند.

دقیقه 76: ضربه ایستگاهی که نصیب نفت مسجدسلیمان شده بود، به شکل خطرناکی از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه 77: نفر بعدی که روی نیمکت پرسپولیس با کارت زرد داور جریمه شد، افشین پیروانی بود.

دقیقه 82: کوپال ناظمی، داور مسابقه حمید عبداللهی، مربی نفت مسجدسلیمان را با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه 89: مجید عیدی دیگر بازیکنی بود که از نفت مسجدسلیمان با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 3+90: محمدمهدی احمدی از نفت مسجدسلیمان از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

حاشیه دیدار پرسپولیس – نفت مسجدسلیمان| سکوت پرسپولیسی‌ها و فریاد لک بر سر مدافعان

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید