لیگ برتر فوتسال| مقاومت البرز "گیتی‌پسند" را گلباران کرد

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، در یکی از دیدارهای هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال کشور از ساعت 16 تیم‌های فوتسال گیتی‌پسند اصفهان و مقاومت البرز در سالن پیروزی اصفهان به مصاف هم رفتند.

گیتی‌پسند که صدرنشین جدول رده‌بندی برای حفظ جایگاه نخست به دنبال پیروزی و کسب 3 امتیاز این دیدار بود و در آن سوی میدان شاگردان فرهاد کشاورزی که تا قبل از این دیدار در رده پنجم جای داشتند برای کسب امتیاز به اصفهان سفر کردند تا جایگاه خود را حفظ و ارتقا بخشند.

تیم مقاومت البرز در همان ابتدای دیدار توسط شهاب طالبی به گل رسید تا در ادامه توپ و میدان در اختیار گیتی‌پسند باشند و حملات خود را بر روی دروازه این تیم پیریزی کند و موفق شد در فاصله 10 دقیقه به پایان نیمه نخست توسط سعید احمدعباسی به گل برسد.

در حالی که کم‌تر از 5 دقیقه انتهای دیدار مانده بود تیم مقاومت توسط علیرضا ابوالقاسمی‌فر گل دوم خود را به ثمر رساند و در ادامه باز هم این بازیکن با یک ضربه زیبا گل سوم مقاومت را به ثمر رساند. در حالی که کم‌تر از 2 دقیقه به پایان نیمه نخست این دیدار بود تیم‌ مقاومت باز هم به گل رسید و این بار ابوالفضل افضلی دروازه گیتی‌پسند را باز کرد تا نتیجه‌ای غیر قابل پیش‌بینی در این دیدار رقم بخورد.

روایت تصویری تسنیم از دیدار تیم‌های فوتسال سپاهان و گیتی‌پسند اصفهانهفته چهاردهم لیگ برتر فوتسال| گیتی‌پسند برنده دربی فوتسالی اصفهانلیگ برتر فوتسال| تداوم صدرنشینی گیتی‌پسند با برتری در دربی اصفهان/ مس و سن‌ایچ پیروز شدند

در نیمه دوم این دیدار تیم گیتی‌پسند توسط سعید احمدعباسی به گل رسید تا اختلاف به 2 گل کاهش پیدا کند.

در فاصله 10 دقیقه به پایان دیدار تیم مقاومت باز هم توسط شهاب طالبی به گل رسید تا شاگردان کشاورز در آستانه یک شکست سنگین باشند.

در ادامه فرهاد توکلی گل سوم گیتی‌پسند و علیرضا ابوالقاسمی از روی ضربه پنالتی دوم گل ششم مقاومت را به ثمر رساند تا این دیدار جذاب در نهایت با نتیجه 6 بر 3 به سود مقاومت البرز به پایان برسد.

انتهای پیام/ 172/س

source article

دیدگاهتان را بنویسید