لیگ برتر والیبال بانوان| طلسم شکست‌های 3 بر صفر ورامینی‌ها شکست

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته یازدهم مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر بانوان ایران جام «سردار دل‌ها» امروز (پنجشنبه – دوم دی ماه) با برگزاری پنج دیدار در شهرهای تهران (دو دیدار)، یزد، اصفهان و شیراز پیگیری شد.

در آخرین بازی هفته یازدهم، تیم پیکان میزبان بانوان ورامین بود. دو تیم در شرایطی به مصاف هم رفتند که پیروزی در این بازی تأثیری در ارتقای جایگاه چهارمی پیکان در جدول رده‌بندی نداشت، اما فرصتی بود تا بانوان ورامین نهایت تلاش خود را برای ثبت اولین پیروزی به کار بگیرند.

هرچند که شاگردان نسرین خزانی در تیم ورامین موفق به شکست میزبان خود نشدند، با این حال با کسب امتیاز 28 بر 26 در ست دوم، به اولین ست برده خود در لیگ برتر بانوان رسیدند. تیم بانوان ورامین در تمام 10 دیدار قبلی خود با نتیجه 3 بر صفر مغلوب حریفان شده بود.

در نهایت این رقابت با نتیجه 3 بر یک به سود پیکان تمام شد و شاگردان نیلوفر رشیدی سرمربی پیکان در ست‌های اول، سوم و چهارم با امتیازهای 25 بر 14، 25 بر 15 و 25 بر 14 به پیروزی رسیدند. پیکانی‌ها با هفت برد و 21 امتیاز در جایگاه چهارم باقی ماندند.

تیم والیبال بانوان باریج اسانس کاشان "جوانان زرتشتی" یزد را با شکست بدرقه کرد

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید