لیگ برتر والیبال| سرمربی پیکان تهران: شرایط تیمی خوبی نداشتیم/ به فکر بازی‌های بعدی هستیم

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گنبدکاووس،پیمان اکبری امشب پس از شکست تیمش مقابل شهرداری گنبدکاووس با نتیجه 3 بر یک اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود و تیم گنبد هم بازی خوبی ارائه داد و توانست نتیجه را به نفع خود رقم بزند.

وی گفت: تیم گنبد در لحظات حساس و سخت بازی، بهترین عملکرد را داشت و در مقابل بازیکنانم عملکرد مورد انتظار را نداشتند و این فرصت را به تیم مقابل دادند تا از این فرصت‌ها بهره لازم را ببرد.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه: برابر سپاهان مستحق شکست بودیمسرمربی تیم والیبال سپاهان: کیفیت تیم روند بازی را آسان کرد/ خود را به حریف دیکته کردیملیگ برتر والیبال| یک پیروزی و یک شکست برای نمایندگان گلستان/ شهرداری گنبدکاووس ترمز پیکان را کشیداکبری افزود: شرایط تیمی ما خوب نبود و عملکردی را که انتظار داشتم، بازیکنانم در زمین پیاده نکردند و نتوانستند نتیجه لازم را کسب کنند.

وی بیان داشت: تیم ما در حال تکمیل است و باید زمان بدهیم تا بازیکنان به یک هماهنگی خوب دست پیدا کنند و بتوانند در بازی‌های پیش روی نتایج خوبی به دست بیاورند.

سرمربی تیم والیبال پیکان تهران بازی والیبال همیشه یک طرف آن بُرد و یک طرف آن باخت است، گفت: از فردا برای بازی بعد برنامه ریزی می‌کنیم تا با تفکر بهتر و قدرت بیشتر بتوانیم به نتیجه مطلوب دست یابیم.

انتهای پیام/581/ح

source article

دیدگاهتان را بنویسید