لیگ برتر والیبال| یک پیروزی و یک شکست برای نمایندگان گلستان/ شهرداری گنبدکاووس ترمز پیکان را کشید

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گنبدکاووس،مسابقات هفته ششم لیگ برتر والیبال عصر امروز پیگیری شد و حاصل کار نمایندگان استان گلستان یک پیروزی و یک شکست بود.

تیم شهرداری گنبدکاووس در خانه میزبان تیم پیکان بود که توانست با ارائه یک بازی زیبا و استفاده از فرصت‌های بازی، نتیجه را به نفع خود رقم بزند.

تیم شهرداری گنبدکاووس در پایان این رقابت که در 4 دست ادامه داشت توانست تیم پیکان را با شکست 3 بر 1 بدرقه کند.

لیگ برتر والیبال| تداوم ناکامی‌های سایپا/ شهرداری ارومیه و سیرجان شکست خوردندهفته ششم لیگ برتر والیبال| پیروزی قاطع سپاهان مقابل شهرداری ارومیه در حساس‌ترین دیدار فصللیگ برتر والیبال| آغاز هفته ششم با پیروزی هراز آمل مقابل نماینده ارومیه

شهرداری گنبدکاووس در بازی عصر امروز با نتیجه سه بر یک و در دست‌های اول، سوم و چهارم موفق شد به ترتیب با نتایج 25 بر 16 ، 25 بر 21 و 28 بر 26 بر تیم پیکان تهران غلبه کند و در دست دوم نیز با نتیجه 25 بر 23 مقابل این حریف تهرانی شکست خورد.

تیم شهرداری گنبدکاووس با این پیروزی به دومین برد خود در این فصل دست یافت و با کسب هفت امتیاز به رده دهم جدول 14 تیمی مسابقات لیگ برتر امسال صعود کرد.

اما عصر امروز تیم پاس گرگان، دیگر نماینده استان گلستان در لیگ برتر والیبال که نخستین حضورش را در لیگ برتر تجربه می‌کند نتوانست از پس میزبان خود برآید و نتیجه را به تیم شهداب یزد با حساب 3 بر یک واگذار کرد.

انتهای پیام/581/ح

source article

دیدگاهتان را بنویسید