لیگ برتر کونگ‌فو|آغاز رقابت‌ها بین 8تیم/ ورزشکاران برای کسب قهرمانی به میدان آمدند

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، مراسم افتتاحیه هشتمین دوره مسابقات لیگ برتر کونگ‌فو باشگاه‌های کشور عصر امروز با حضور رئیس فدراسیون، روسای هیئت‌ها و ورزشکاران این رشته ورزشی در سالن آزادی این شهر برگزار شد.

فرهاد میمنت‌آبادی، رئیس هیئت کونگ‌فو و هنرهای رزمی استان کردستان در این مراسم‌ضمن خیرمقدم به همه مهمانان و ورزشکاران اظهار داشت: امروز کردستان و شهر سنندج مفتخر و مزین به حضور دلیرمردان عرصه کونگ‌فو کشور بوده و همه ما کردستانی‌ها به این میزبانی افتخار می‌کنیم.

وی گفت: این روزها استان فرهنگی کردستان افتخار پیدا شدن پیکر مطهر شهیده فاطمه اسدی اولین بانوی شهیدی است که توسط ستاد تفحص کشور در این دیار پیدا شده است.

میمنت‌آبادی افزود: این شهیده گرانقدر 37سال پیش چهره استکبار جهانی را منفور و توسط ایادی استکبار تیرباران شد و در روزهای اخیر پیکر این شهیده در کوه‌های کردستان پیدا شد.

وی با یادآوری اینکه کردستان به تعبیر رهبر معظم انقلاب استان فرهنگب کشور است، عنوان کرد: کردستان دروازه ورود تمدن بشریت بوده و فرهنگ غنی این دیار توانسته در دوره‌های مختلف تاریخ بدرخشد.

حضور مربیان بین‌المللی در اولین دوره داوری و استاژ فنی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA)اصفهان قهرمان مسابقات قهرمانی کشور دوومیدانی بانوان ناشنوایان شد

رئیس هیئت کونگ‌فو استان کردستان اظار کرد: کردستانی‌ها مرزداران صدیق، سخت‌کوش، قهرمان و حافظ ناموس مردمان ایران اسلامی هستند.

وی خطاب به کونگ‌فوکاران یادآور شد: به سرزمینی پا گذاشته‌اید که وجب به وجب خاکش به خون شهدا آغشته و رشادت‌های زیادی در این دیار انجام شده است.

میمنت‌آبادی عنوان کرد: امیدوارم همه ورزشکاران با موفقیت و سلامتی به استان‌های خود بازگردند.

به گزارش تسنیم؛ رقابت‌های رفت و برگشت کونگ‌فو لیگ برتر آقایان باشگاه های کشور از امروز با حضور 8 تیم در سالن آزادی شهر سنندج آغاز به کار کرده است؛

این مسابقات در بخش آقایان طی روزهای 20 لغایت 23 آبان‌ماه با شرکت 8 تیم برگزار و در رقابت‌های بخش بانوان 8 تیم شرکت‌کننده در روزهای 26 لغایت 29 آبان در شهر سنندج به رقابت خواهند پرداخت.

انتهای پیام/481/ش

source article

دیدگاهتان را بنویسید