لیگ ملت‌های اروپا| فینالیست شدن اسپانیا و پایان شکست ناپذیری ایتالیا پس از 3 سال

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آغاز مرحله حذفی رقابت‌های لیگ ملت‌های اروپا، بامداد پنجشنبه اولین بازی مرحله نیمه نهایی رقابت‌ها در ورزشگاه سن‌سیروی شهر میلان میان تیم‌های ملی ایتالیا و اسپانیا به پایان رسید که این بازی با نتیجه 2 بر یک به سود اسپانیایی‌ها خاتمه یافت.

در این بازی اسپانیایی‌ها شروعی طوفانی داشتند و با گلزنی فران تورس در دقیقه 17 از میزبان خود پیش افتادند. تورس در دقیقه سوم وقت‌های تلف شده نیمه اول خودش و تیمش را دو گله کرد. این در حالی بود که سه دقیقه قبل از گل دوم ماتادورها، لئوناردو بونوچی مدافع میانی و کاپیتان آتزوری با دریافت کارت قرمز مستقیم اخراج شد و قهرمان یورو 2020 با 10 بازیکن به کارش ادامه داد.

ایتالیایی‌ها برای فرار از شکست تلاش کردند و در دقیقه 83 توسط لورنتزو پلگرینی یکی از گل‌های خورده را هم جبران کردند اما در نهایت نتوانستند کار را به تساوی بکشانند و از صعود به فینال لیگ ملت‌ها باز ماندند. این اولین شکست تیم ملی ایتالیا پس از 37 بازی بدون شکست بود. آخرین شکست آتزوری قبل از این بازی به ماه اکتبر سال 2018 برمی‌گشت.

در دومین بازی مرحله نیمه نهایی امشب از ساعت 22:15 به وقت تهران تیم‌‌های ملی بلژیک و فرانسه به مصاف هم می‌روند. اسپانیا در فینال به مصاف برنده این بازی خواهد رفت و ایتالیا با بازنده این مسابقه برای کسب مقام سومی پیکار خواهد داشت.

2 تغییر در تیم ملی اسپانیا برای مصاف با ایتالیا

انتهای پیام

source article

دیدگاهتان را بنویسید