ماجرای یک برش حسابی در گراد

– اخبار بازار –

مجموعه بزرگ پوشاک گراد برای سورپرایز و غافلگیر کردن مشتریان خود یک جشنواره خلاقانه و شگفت انگیز دارد. جشنواره ای که در سال فقط یکبار برگزار میگردد!!! فرصتی عالی و بی نظیر و دست نیافتنی که نباید آن را از دست بدهید!!!

جشنواره تخفیف بی نظیر گراد!!! جشنواره ای فوق العاده به نامیک برش حسابیبا 50 درصد تخفیف بر روی تمامی محصولات گراد

مجموعه گراد با توجه به استقبال بسیار عالی از پرومشن ها و جشنواره های این مجموعه در نظر دارد از 3 تا 5 آذر ماه، حراج هیجان‌انگیزی برگزار کند که مطمئن هستیم تا مدت‌ ها شیرینی خرید در این جشنواره لذت بسیاری را برای شما خواهد داشتو خاطره آن بر سر زبان ها جاری خواهد بود. این شگفتانه شامل تخفیف‌ 50 درصدی روی تمام محصولات زنانه و مردانه این مجموعه بزرگ گراد است.

برند گراددر راستای تکریم مشتریان خود یک جشنواره فروش فوق العاده به راه انداخته است که شما می توانید به همه قیمت ها یک برش حسابی بزنید. باور نکردنی است اما مجموعه گراد به مدت سه روز یعنی از 3 تا 5 آبان ماه همه محصولات خود را با 50 درصد تخفیف به فروش می رساند.

بر خلاف دیگر برند ها و فروشگاه‌های اینترنتی، که برای تعداد محدودی از کالاها و محصولات خود تخفیف‌هایی محدود و با درصد های پایین در نظر می‌گیرند، فروشگاه‌ گراد همه قیمت‌ها را با 50 درصد تخفیف یک برش حسابی زده است.

شما برای استفاده از این جشنواره و تخفیف بی نظیر تکرارنشدنی سه روز مهلت دارید همه چیز را با قیمتی فوق العاده بخرید. سه روز فرصت دارید تا هر آن چیزی را که می خواستید با نصف قیمت بخرید. این بهترین فرصت برای آقایان و بانوانی است که به استایل خود اهمیت می دهند و شیک پوشی را دوست دارند .

شما می توانید در این شگفتانه با یک برش حسابی تغییری فوق العاده و جذاب در استایل وخوش لباسی خود ایجاد کنید. در جشنواره شگفتانه یک برش حسابی انواع پوشاک آقایان و خانم ها را با 50درصد تخفیف بخرید. مجموعه فروشگاه های برند گراد در یک برش حسابی امسال به شما جذابیت را هدیه می دهند. شما در این طرح میتوانید کیفیت را با تخفیفی تکرار نشدنی ازآن خود کنید . گراد صرفا فقط پوشاک زنانه و مردانه نمی فروشد بلکه جذابیت و کیفیت را با تخفیف به شما هدیه می دهد.

در جشنواره یک برش حسابی گراد چگونه شگفت زده خواهید شد؟

گراد یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پوشاک آقایان و بانوان، فرصت کم نظیر را برای مشتریان وفادار و همیشگی خود فراهم کرده است. برندگراد مفتخر است بزرگ ترین جشنواره فروش سال با 50 درصد تخفیف را با عنوان «یک برش حسابی» از امروز تا جمعه 5 آذر ماه در تمامی شعب سراسر کشور برقرار نموده است. علاوه بر فروشگاه های زنجیره ای گراد شما از امروز تا 5 آذر ماه می توانید از وب سایت گراد بصورت آنلاین تمامی محصولات این برند محبوب را با بهترین کیفیت و با تخفیف باورنکردنی 50 درصدی بخرید.

به نقل از آقای رضا سلامتی مدیر مارکتینگ گراد: "یک برند برای ایجاد حس اعتماد در ذهن مخاطبان خود، می‌بایست علاوه بر در نظر گرفتن کیفیت و قیمت، همواره با مشتریان خود در تعامل باشد."

شما در این شرایط سخت مالی می توانید پوشاک مورد نظر خود را با نصف قیمت از فروشگاه های گراد با بهترین کیفیت بخرید. در این فرصت بی نظیر و عالی می توانید کیفیت را در یک برش حسابی با بهترین قیمت خریداری کنید.

در این جشنواره‌ سه روزه، شما می توانید پوشاک زنانه و مردانه را در دسته بندی دلخواه خود با 50 درصد تخفیف بخرید. همه محصولات گراد شامل پیراهن و شلوار مردانه تا کت و شلوار مردانه و اکسسوری هایی مانندپوشترا در این حراج ارزان تر از همیشه بخرید. گراد با تنوع زیاد فرصتی استثنایی و تکرار نشدنی را با 50 درصد تخفیف برای شما آماده کرده است.

شما می توانید هر آنچه که از گراد می خواهید را بالاترین کیفیت و با 50 درصد تخفیف باورنکردنی وحیرت انگیز خریداری کنید. در کمپین "یک برش حسابی" گراد ، شما 50 درصد تخفیف دارید که می توانید با آن یک خرید به یاد ماندنی و خاطره انگیز را تجربه کنید.

معتقدیم که مشتریان گراد افرادی حرفه ای و خوش سلیقه هستند که به کیفیت توجه داشته و برای استایل خود اهمیت بسیاری قائلند. تلاش ما بر این است که با تلفیق نوآوری، هنر و طراحی بهترین طراحان لباس و تجربه چندین ساله در این صنعت، قدمی بزرگ در تامین نیاز مشتریان خود داشته باشیم.

مجموعه‌ بزرگ گراد با بیش از 19 نمایندگی فعال در سراسر کشور، یکی از تولیدکنندگان دانش محور و صاحب سبک در صنعت پوشاک کشور محسوب می شود..

"این مطلب تبلیغاتی است"

source article

دیدگاهتان را بنویسید