مادران شهیدان «ایزدی» آسمانی شد

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران اصفهان، مرحومه حاجیه خانم رقیه منتظری مادر شهیدان والامقام «عبدالحسین، عبدالرحیم و محمدرضا ایزدی» از شهدای دوران دفاع مقدس نجف اباد اصفهان، شب گذشته درحالی که کمتر 10 روز از فوت مرحوم حاج فضل الله ایزدی پدر این سه شهید می‌گذشت آسمانی شد و به دیدار همسر و فرزندان خود شتافت.

پیکر این مادر بزرگوار بر روی دستان مردم شهرستان نجف آباد تا گلزار شهداء تشییع و سپس در گلزارشهداء این شهرستان به خاک سپرده شد.

سردار شهید «عبدالحسین ایزدی» 3 بهمن ماه 1339 در نجف آباد اصفهان دیده به جهان گشود و سرانجام، بیست و سوم تیر ماه سال 61 درمنطقه عملیاتی پاسگاه زید درجه رفیع شهادت نائل شد.

خاطره فرزند ارشد شهید سلیمانی از توجه به حقوق مردم توسط "حاج قاسم"اهدای قرآن با دستخط رهبری به خانواده شهید لندیرئیس رسانه ملی با خانواده شهید لندی دیدار کرد / اهدای قرآن با دستخط رهبر انقلاب به خانواده شهید لندی + فیلم

برادرش شهید«محمدرضا ایزدی» 2 فروردین ماه 1342 در نجف آباد اصفهان دیده به جهان گشود و سرانجام، 15 شهریور ماه سال 60 درسر پل ذهاب به شهادت رسید.

و دیگر برادر شهیدش «عبدالرحیم ایزدی» 23 فروردین 1344 متولد و سرانجام در 28 مهر ماه 62 در منطقه عملیاتی بانه در عملیات والفجر 8 به شهادت رسید.

انتهای پیام/163/ز

source article

دیدگاهتان را بنویسید