ماشین مفهومی لینکلن به عنوان “ستاره” ارائه شده است – چراغ


به گزارش تابناک، ماموریت این خودروی مفهومی به نمایش گذاشتن خودروهای الکتریکی آینده لینکلن است که سه مورد از آنها قبل از سال 2025 در دسترس خواهند بود.

آنچه در مفهوم ستاره نشان داده شده است، طراحی عالی پنجره ها و نورپردازی داخلی کف و پانل های در است. قسمت پایینی صندوق عقب تا ردیف جلوی صندلی‌ها امتداد دارد و کاپوت آن از شیشه الکتروکروماتیک ساخته شده است که نور را در حین رانندگی وارد می‌کند و سپس هنگام پارک کردن رنگ آن تغییر می‌کند تا هر چیزی را در داخل آن پنهان کند.

کانسپت ستاره، همراه با سقف‌های شیشه‌ای عظیم، صندلی‌های جلو شیب‌دار و کفی صاف، با هدف ایجاد فضای باز فراوان برای مسافران است.

خودروی مفهومی لینکلن به عنوان یک نمایشگر ثانویه کوچک در مرکز داشبورد با مجموعه کاملی از کنترل‌های راننده در سمت چپ قرار گرفته است. لینکلن سطح عملکردهای رانندگی خودکار را مشخص نمی کند، اما مفهوم Star نوید نسل بعدی فناوری های سیستم هوشمند لینکلن را می دهد. ارتباطات V2V، کمک راننده و خدمات مرتبط بخشی از این بسته فناوری است.
شبیه ماشین مفهومی لینکلن
جوی فالوتیکو، رئیس لینکلن، گفت: «در حالی که لینکلن وارد فصل جدیدی در تولید خودروهای بدون آلاینده می شود، خودروی مفهومی لینکلن در طیف وسیعی از وسایل نقلیه تمام الکتریکی پیشرو خواهد بود.

لینکلن هیچ اطلاعاتی در مورد قدرت یا برد ارائه نکرد و همچنین مشخص نیست که چه تعداد خودرو تولید خواهد شد. معماری الکتریکی آن برای کاربردهای دیفرانسیل عقب یا چهار چرخ متحرک طراحی شده است، بنابراین نمی توان گفت که در سال های آینده شاهد تاثیر این خودروی مفهومی بر روی خودروهای الکتریکی لینکلن خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید