مانچینی اسامی غایبان قطعی ایتالیا برای مصاف با سوئیس را اعلام کرد

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روبرتو مانچینی سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا اعلام کرد که نیکولو زانیولو و لورنتزو پلگرینی دو هافبک تیم فوتبال رم نمی‌توانند آتزوری را در بازی جمعه شب برابر سوئیس در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 قطر همراهی کنند. زانیولو و پلگرینی جزو نفرات دعوت شده به اردوی کوورچانو (کمپ تیم‌های ملی فوتبال ایتالیا) بودند اما هیچکدام از آنها نخواهند توانست آتزوری را در مصاف با سوئیس و پس از آن نبرد با ایرلندشمالی همراهی کنند.

مانچینی درباره دلیل عدم حضور این دو بازیکن گفت: در مورد پلگرینی و زانیولو من فکر می‌کنم که آنها امروز (دوشنبه) به خانه بازخواهند گشت. در مورد دیگر بازیکنان مصدوم تیم اما هنوز چیزی مشخص نیست. وضعیت نیکولو بارلا هنوز باید ارزیابی شود، اما به نظر من مشکل او خیلی حاد نیست. ما باید به جای پلگرینی و زانیولو دو هافبک جدید بیاوریم. داریم تصمیم می‌گیریم که کدام بازیکنان را دعوت کنیم. زانیولو کمی بدشانس بود، چون او دو بار دچار مصدومیت‌هایی جدی شد. البته او هنوز جوان است و می‌تواند این مشکلات را پشت سر بگذارد. این بازی می‌توانست برای او بازی مهمی باشد، اما هنوز مشکل دارد و ما نمی‌خواهیم ریسک کنیم. فکر نمی‌کنم که او نیازی به توصیه من داشته باشد. بازی او کیفیت لازم را دارد و می‌تواند در تمام حوزه‌ها پیشرفت کند.

جورجو کیه‌لینی و لئوناردو بونوچی زوج خط دفاعی یوونتوس هم دو بازیکن بوده‌اند که در خصوص حضورشان در اردوی تیم ملی ایتالیا تردید وجود داشت.

مانچو ادامه داد: حال هر دوی آنها خوب است و ما امروز با حضور آنها یک جلسه تمرینی داشتیم. باید ببینیم که تا روز بازی وضعیت بازیکنان چگونه خواهد بود.

تیم ملی ایتالیا جمعه شب میزبان سوئیس، نزدیک‌ترین رقیبش در گروه C مرحله انتخابی جام جهانی 2022 است و سه روز پس از آن هم در خارج از خانه به مصاف ایرلندشمالی می‌رود.

دربی میلان دردسرهای مانچینی را افزایش داد

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید