ما در تولید فولاد به ثبات رسیده ایمخبرنگار باشگاه خوو شیراز – سیدرضا فاطمی امین در جشن دستیابی به ظرفیت 300 هزار تنی آلومینیوم جنوب تی: در مقطعی هستیم که باید روی یکپارچگی صنعت و معدن تمرکز کنیم و امروز نگران پایداری و تکمیل این هستم. صنعت.

وی گفت: ما در برخی از صنایع مانند فولاد به این ثبات دست یافته ایم. ما باید در صنعت آلومینیوم به همان مرحله برسیم، بنابراین تمام انرژی باید روی صنایع پایین و بالا متمرکز شود.

وزیر صمت با بیان اینکه تمایل به حمایت و تمرکز صنایع در وزارت صمت وجود دارد، گفت: باید جریانی مطمئن در تامین مواد اولیه ایجاد کنیم و فعالان این حوزه بر یکپارچگی و پایداری تمرکز کنند. و وزارت آماده حمایت است.

مصطفی محمد نجار، رئیس وزیر دفاع گفت که ما از شادی مردم خرسندیم، زیرا مردم نعمت ما هستند و باید شادی را برای آنها فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه در آینده می توانیم یک دهکده صنعتی کامل برای تکمیل زنجیره تولید باشیم، گفت: فاز دوم و سوم قابل انجام است و نیروگاه هم اکنون راه اندازی شده است.

وزیر عالی دفاع با اشاره به اینکه باید آب، برق و جاده که توسط نیروگاه تامین می شود تامین شود، افزود: اکنون آب کافی است اما برای فازهای بعدی اقدامات بیشتری لازم است.

وی گفت: این جاده نیز در دست ساخت است و ایجاد بندر برای شهرستان و کارخانه می تواند بحث صادرات و حمل و نقل را سرعت بخشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید