مجتمع فلزی آلوم تکنیک – خدمات پانچ ورق آلومینیوم تابناک


ورق آلومینیوم یکی از پرکاربردترین محصولات سوراخ دار در طرح ها و نقش های مختلف است که علاوه بر زیبایی کاربردهای فراوانی نیز دارد. سوراخ شدن صفحه آلومینیومی باعث صرفه جویی در وزن، انتقال نور، صدا و در عین حال ایجاد یک جلوه تزئینی یا تزئینی می شود. ورق های آلومینیومی سوراخ دار مقاوم در برابر خوردگی هستند، به راحتی شکل می گیرند و آنها را برای کاربردهای معماری ایده آل می کنند. فولاد ضد زنگ در مقایسه با ضخامت صفحه یکسان، ماده ای قوی تر و بادوام تر از آلومینیوم است، اما آلومینیوم تقریباً سه برابر سبک تر است، که آن را به ماده ای مطلوب برای روکش فلزی، به ویژه هنگامی که وزن سوراخ شده است، تبدیل می کند. مانند پانل های تهویه، پانل های روکش و کاشی های سقف. .

خدمات پانچ ورق آلومینیوم مجتمع فنی آلومینیوم

رایج ترین خدمات پانچ cnc

پانچ با کنترل عددی کامپیوتری به معنای سوراخ کردن CNC است که یک فرآیند متداول ساخت ورق فلز است. پرس های پانچ CNC دستگاه های الکترومکانیکی هستند که از ورودی های برنامه نویسی کامپیوتری از طریق یک فایل نرم افزاری برای کنترل و هدایت ابزار و ماشین ها و ایجاد الگوهای مختلف استفاده می کنند. هیچ محدودیتی برای مواد سوراخ دار CNC وجود ندارد. فولاد ضد زنگ تا پلاستیک، چوب و آلومینیوم. ضخامت پانچ بین 0.5 میلی متر تا 6.0 میلی متر متغیر است، بنابراین تا زمانی که مواد در این محدوده باشد می توان آن را پانچ کرد. هیچ محدودیتی در انتخاب الگو و الگو وجود ندارد و می توان الگوها را به دلخواه برش داد. دستگاه های پانچ CNC می توانند از تک ضربه ها و ابزارهای مختلف برای تولید پیچیده ترین اشکال استفاده کنند.

خدمات پانچ ورق آلومینیوم مجتمع فنی آلومینیوم

بهترین نمای فلزی ساختمان

نمای فلزی نوعی روکش بیرونی ساخته شده از فلز است. سیستم های نمای فلزی نه تنها از ساختمان محافظت می کنند، بلکه یک عنصر زیبایی شناسی را به سطوح خارجی مانند دیوارها، پنجره ها، درها و سایر تزئینات اضافه می کنند. فلزات در سیستم های نما نسبت به سایر مصالح مزایای بیشتری دارند. پوشش نمای فلزی با نصب پانل های مسطح یا بافت دار بر روی دیوارهای خارجی از موادی مانند آلومینیوم یا فولاد اعمال می شود. این متریال به دیوارهای بیرونی ساختمان ظاهر مدرن تری نسبت به سایر مصالح می دهد. سیستم نمای فلزی ساختمان با پوشش های بادوام به ساختمان حفاظت طولانی مدت در برابر آب، رطوبت و اشعه UV می دهد. بدون شک یکی از بزرگترین مزیت های سیستم های نمای متالیک تمیزی و نگهداری آنهاست. سایر سیستم های نما نیاز به رنگ آمیزی و تکمیل دارند، اما آب و پارچه برای تمیز کردن قطعات فلزی نما کافی است. نماهای فلزی سیستمی هستند که به راحتی با سایر سیستم های نما مانند شیشه نصب می شوند. به لطف این ویژگی سیستم نمای فلزی، آنها هزاران گزینه طراحی را به صاحبان ساختمان ارائه می دهند.

سیستم های نمای فلزی به دلیل وزن سبک خود به جلوگیری از قربانیان بلایای طبیعی مانند زلزله کمک می کنند. در این مورد، خواص حفاظتی پانل های فلزی از اهمیت بالایی برخوردار است.

خدمات پانچ ورق آلومینیوم مجتمع فنی آلومینیوم

پایان گزارش آگهی /

دیدگاهتان را بنویسید