محمدی: تبلیغات محیطی مثل حق پخش در فوتبال ایران حل نشدنی است/ باید 4 بر 2 گل‌گهر را شکست می‌دادیم

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اکبر محمدی بعد از دیدار پیکان و گل‌گهر که با شکست تیم تهرانی همراه بود،‌ گفت: خودمان را کاملاً به گل‌گهر تحمیل کردیم و اگر قرار بود موقعیت‌های گل این بازی تبدیل به گل شود، بازی باید 4 بر 2 به نفع پیکان می‌شد. سنگربان گل‌گهر روز خوبی داشت و بچه‌های ما نیز خوب کار کردند و می‌توانستند 3 امتیاز را کسب کنند. این 3 امتیاز می‌توانست ما را به صدر جدول ببرد ولی با این حال با توجه به هزینه‌های باشگاه و بازیکنان جوانانی که داریم نتایج خوبی گرفته‌ایم.

وی اضافه کرد: بعد از شکست مقابل فجر تیم دچار تحول شده و پیشرفت کرده است و این نوع فوتبال نشان می‌دهد تیم باکیفیت بازی می‌کند. برای بازی صنعت نفت و بعد از آن سه بازی حساس مقابل استقلال، پرسپولیس و سپاهان آماده می‌شویم.

مدیرعامل باشگاه پیکان درباره نحوه چیدمان داوران گفت: باید به داوری‌ها احترام گذاشت و این بار روانی را از روی داوران برداریم. امروز صحنه گل مقداری مشکوک بود ولی همه ما چه نیمکت تیم ما و حریف باید کمک کنند که داوران با اعتماد به نفس بیشتری کار کنند. این اشتباهات جزیی از بازی است.

محمدی درباره تغییر دوباره ورزشگاه این تیم، تصریح کرد: از این به بعد در ورزشگاه پاس قوامین میزبان خواهیم بود. با توجه به کیفیت چمن این ورزشگاه و درخواست کادر فنی در این بازی خواهیم کرد. با توجه به اینکه سایپا نیز در این زمین بازی می‌کند سازمان لیگ باید همکاری کند تا فاصله بازی‌ها طوری باشد که هم ما بتوانیم از زمین بهره‌مند شویم و هم سایپا.

وی درباره آخرین وضعیت پرونده تبلیغات محیطی گفت: دو مسئله در فوتبال ما همیشه حل نشده باقی می‌ماند، یکی حق پخش است و دیگری حق تبلیغات محیطی. طرف‌های مذاکره در حق پخش صداوسیما و در تبلیغات محیطی فدراسیون هستند و متاسفانه همین موضوع باعث شده باشگاه‌ها نتوانند حق‌شان را بگیرند. ابتدا باید قوانین و زیرساخت‌ها را درست کنیم و بعد انتظار داشته باشیم باشگاه‌ها که صاحبان اصلی این درآمد‌ها هستند به حق‌شان برسند.

لیگ برتر فوتبال| ثبت دومین شکست خانگی پیکان مقابل گل‌گهر/ پیروزی مس مقابل شاگردان عنایتی

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید