محمد عبدالسلام: اعتراف سخنگوی ائتلاف خنده دار و رقت انگیز است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش المسیره به نقل از المسیر، محمد عبدالسلام، رئیس دولت نجات ملی دولت یمن گفت: سخنگوی ائتلاف متجاوزان عربستان سعودی اعتراف کرد که ویدئویی از شاتل فضایی انصارالله در داستان و اینکه او آن را یک اشتباه، هر چند خنده دار خواند، درست خشمگین هم.

او در پاسخ به ترکی توییت کرد مالکی سخنگوی ائتلاف سعودی نوشت: خنده دار و درست خشمگین ترکی است مالکی او اعتراف کرد که این فیلم اختراع سایت های موشکی انصارالله است، اما آن را «محدودیت خطا» خواند.

عبدالسلام تاکید کرد: هر اشتباهی که غیرنظامیان متحمل می شوند و هر بار در اثر تجاوزات وحشیانه تکرار می شود، بزرگترین اشتباه و بزرگترین گناهی است که با حمایت آمریکا در حق مردم عزیزمان مرتکب شده است.

ترکی مالکی سخنگوی ائتلاف عربستان سعودی روز سه شنبه اعتراف کرد که ویدئوی اخیر ائتلاف از انبار موشکی ارتش یمن جعلی است. ترکی مالکی او مدعی شد که ویدیوی جنجالی را به اشتباه دریافت کرده ایم و این یک خطای حاشیه ای در تعامل با منابع بوده است.

ترکی مالکی سخنگوی ائتلاف عربستان سعودی اخیرا به دلیل نمایش صحنه هایی از یک فیلم آمریکایی مورد تمسخر گسترده کاربران فضای مجازی قرار گرفته است. یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن گفت: سخنگوی ائتلاف عربستان سعودی مدعی شده است که این بندر را در رسوایی آشکار و ورشکستگی پرتاب کرده است. داستان آنها مشاهده کردند. این اظهارات زمانی بیان شد که فیلم ادعایی از یک فیلم آمریکایی در عراق گرفته شد.

دیدگاهتان را بنویسید