محورهای مواصلاتی 2 مهاباد برای چهارمین روز متوالی مسدود شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، محسن خادمی در این خصوص اظهار داشت: در حال حاضر محور مهاباد – بوکان به حدفاصل گردنه قره است. بلاغو محور مهاباد به پیرانشهر از مسیر «سوهبه دلیل بارش شدید برف، رگبار برف و عدم دید کافی مسدود شده و تردد آنها امکان پذیر نیست.

وی با تاکید بر اینکه رانندگان تا مساعد شدن شرایط از سفرهای غیرضروری خودداری کنند، ادامه داد: در صورت نیاز رانندگان با رعایت نکات ایمنی مسیرهای جایگزین (مهاباد – میاندوآب – بوکان) و (مهاباد – پول نقد – پیرانشهر) بکار بردن.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مهاباد گفت: در حال حاضر تردد در سایر محورها از جمله محورهای مهاباد – ارومیه و مهاباد – میاندوآب به کندی انجام می شود و تردد در محور مهاباد – سردشت نیز تقریبا به همین مسافت انجام می شود.مزیران” نیاز داشتن زنجیر او آن را دارد.

خادمی تصریح کرد: تمامی امکانات و ماشین آلات راهداری برای بازگشایی عملیات برف یاقوت سرخ و نمک افشانه و همچنین ارائه خدمات به خودروهای گرفتار در برف و برف بودن آن ها هستند.

وی از رانندگانی که قصد تردد در جاده های شهرستان را دارند خواست قبل از تردد در این فصل با شماره تلفن های 42224500، 422223600 و 2-42224501 از وضعیت راه ها مطلع شوند.

دیدگاهتان را بنویسید