مدارس همدان به‌صورت حضوری بازگشایی می‌شود

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازهمدان، مصطفی آزادبخت ظهر امروز در جلسه شورای آموزش‌و‌پرورش استان همدان، اظهار داشت: شیوه نامه ارائه آموزش‌ها در مدارس باید به گونه‌ای اجرا شود که آموزش‌های حضوری و غیر حضوری مکمل یکدیگر باشند.

وی با بیان اینکه اولیای دانش آموزان نگران وضعیت سلامتی فرزندان خود در مدارس هستند، تصریح کرد: رسانه‌ها باید در راستای کاهش دغدغه خانواده‌ها کار کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری همدان با بیان اینکه برای ما نقطه نظرات و دغدغه‌های اولیا بسیار مهم است گفت: با اجرای دقیق مصوبات پروژه مهر، آموزش ها دوباره به صورت حضوری ارائه می شود.

آزادبخت اظهار داشت: تنها در 30 کشور دنیا آموزش‌ و‌ پرورش تعطیل است و در 170 کشور آموزش دانش‌آموزان به صورت حضوری در کلاس درس هستند.

وی افزود: در بازگشایی مدارس اگر شیوه‌نامه‌های مربوط به پروژه مهر به خوبی اجرا شود، کمترین مشکل را در رابطه با شیوع ویروس کرونا خواهیم داشت.

امکان حضوری شدن مدارس استان فارس از اوایل آبان ماه وجود داردکلاس‌اولی‌ها پنج‌شنبه اول مهر به مدارس می‌روند/ برگزاری جشن شکوفه‌‌هاآخرین تصمیم‌گیری درباره زمان و نحوه بازگشایی مدارس استان کردستان/حضوری یا غیرحضوری؟

معاون سیاسی و امنیتی استانداری همدان با اشاره به اینکه با دستور وزیر بهداشت افراد بالای 18 سال در استان همدان می توانند واکسن کرونا دریافت کنند، گفت: 25 مرکز جدید واکسیناسیون در استان همدان به مراکز فعال قبلی اضافه شده تا خانواده‌ها و اولیا دانش‌آموزان بدون کمترین دغدغه برای ثبت در سامانه و دریافت واکسن اقدام کنند.

انتهای پیام/743/ح

source article

دیدگاهتان را بنویسید