مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران: غربی ها فکر نکنند ما منتظر رفع تحریم هستیم


به گزارش خبرگزاری فارس ماهواز، حمیدرضا گلفگانی مدیرعامل شرکت ملی حفاری اظهار داشت: جوانان توانمند و شرکت های دانش بنیان ما بسیاری از بخش های صنعت نفت و حفاری را که قبلاً توسط شرکت های غربی و آمریکایی خریداری و عرضه شده طراحی و ساخته اند. مته تب دارد.

وی ادامه داد: دکل حفاری جزء ضروری صنعت حفاری است که هم اکنون توسط جهادگران دانشگاه خوزستان در شهرک صنعتی سوم اهواز در حال ساخت است.
وی برپایی نمایشگاه صنعت نفت برای جشنواره کالاهای خانگی غول پیکر صنعت نفت را تشریح کرد و افزود: در این نمایشگاه تمامی شرکت های داخلی برای حمایت از صنعت نفت و حفاری وارد میدان شده اند و قطعات حساس مورد نیاز در یک چاه با استانداردهای جهانی و بسیار زیاد است. کمتر.” از قیمت های خارجی برنامه ریزی می کنند و می سازند.

آماده سازی خدمات فنی نفت و حفاری برای عراق و سوریه
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران آمادگی خود را برای ارائه خدمات فنی و مهندسی نفت و حفاری به کشورهای همسایه و مسلمان بویژه عراق و سوریه اعلام کرد.
وی با بیان اینکه مایل هستیم تجربیات فنی و علمی را در زمینه علمی، تخصصی به کشورهایمان ارائه کنیم، گفت: امروز پس از 43 سال در منطقه در زمینه ارائه خدمات فنی و نفت حرفی برای گفتن داریم.حفاری گاز. مهندسی.”

آموزش 30 مهندس بولیویایی
گلپایگانی با اشاره به برگزاری دوره های فنی نفت و حفاری برای 30 مهندس بولیویایی گفت: مهندسان بولیویی پس از گذراندن دوره دو ماهه در شرکت ملی حفاری ایران در صنعت حفاری نفت و گاز کشورشان مشغول به کار هستند.
وی دوره حفاری، برنامه ریزی و خدمات فنی در زمینه حفاری چاه های نفت و گاز در مناطق خشکی و دریایی را از مهمترین دستاوردهای شرکت ملی حفاری ایران معرفی کرد.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید